Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tesznek az új mobilokba...

Miért tesznek az új mobilokba infraportot?

Figyelt kérdés

Az már nem egy elavult technológia?

Vagy mostanában másra használható, mint régen?

Régen fájlküldésre használták.


2023. máj. 10. 04:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Az én telómban is van. Pl tudom vele irányítani a TV-t, a mediabox-ot. De ugyanígy jó bármihez, aminek infrás távirányítója van.


Máskérdés, hogy már a tv és egyébb eszközözök gyártói is térnek át a bloototh távirányításra lassan.

2023. máj. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Miért lenne elavult?

Ma is benne van az összes otthoni szórakoztató elektronikában. És azért teszik a mobilba, mert még mindig tudja azt amire létrehozták.

Nem kell hozzá se wifi, se net.

2023. máj. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Máskérdés, hogy már a tv és egyébb eszközözök gyártói is térnek át a bloototh távirányításra lassan."

Más kérdés, hogy ennek ellenére benne marad az infra is. A legolcsóbb és legmegbízhatóbb módszer.

2023. máj. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Távirányításra szolgál már, fájlátvitelre nem is alkalmas például az enyémben.
2023. máj. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

" Más kérdés, hogy ennek ellenére benne marad az infra is. A legolcsóbb és legmegbízhatóbb módszer. "


Nekem pl már olyan öles tv-m van, amiben nincs infra. Lehet, hogy még eggyenlőre sok tv-ben és más eszközben infra van vagy az is, de már van olyan amiben nincs, és vagy tetszik vagy nem, de ez a jövő.


Telefonok esetében se hitte volna senki, hogy nyigdíjazzák a Jack-et, de így történt. Van még, de már kivezetésben van.


Ugyan ez vár az infrára is.


Jelenleg még van haszna, mert mire az infra kora leáldoz, az még sok idő.

2023. máj. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért tesznek rá, hogy az iskolában unatkozó gyerekek tudják kapcsolgatni a táblát, hogy szivassák a tanárt.
2023. máj. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Morzsi007 ***** válasza:
83%

“ Telefonok esetében se hitte volna senki, hogy nyigdíjazzák a Jack-et, de így történt. Van még, de már kivezetésben van.”


Manapság többen használnak vezeték nélküli fülest vagy fejest, ahhoz nem kell Jack. Bár lehet épp ezért van annyi embernek , mert rákényszerültek a Jack hiányában. Nekem személy szerint nem hiányzik, hallgatok zenét, de TWS-t vagy külső DAC-ot használtam régen is.

2023. máj. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
A Jack csatlakozó nem csak a zenehallgatáshoz jó, vannak szelfibotok, amik azzal működnek
2023. máj. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Morzsi007 ***** válasza:
76%
De azt is már BT-n vezérlik jack hiány miatt.
2023. máj. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Most ne menjünk már bele ebbe a jack témába.

Igen, a bt fülesek a jack hiánya miatt terjedtek el. Jack dug9t használó szelfibot is van igen, de már létezik abból csak bloototh verzió.


Infra volt a kérdés.


Távirányitásra van telefonban. Még egy jó ideig erre egy nagyon jó alternatíva. De másra nem nagyon jó.

2023. máj. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!