Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A52s telefonom van....

Samsung A52s telefonom van. Valahogy felhívta a segélyhívót miközben a zsebembe volt a telefon... munkásnadrágom zsebében volt miközben kint damilos kaszával dolgoztam. Milyen beállítás van hogy ez többet ne forduljon elő? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Egyáltalán hogy a bánatba lehetséges ez? Most néztem hogy a kijelzőt csak koppintással lehet feloldani, ott akkor a jobb alsó sarokban a telefon pikdogrammot el kell húzni, és rányomni a segélyhívóra, szinte lehetetlen a zsebbe... olyan már volt sokszor hogy a kamera elindult, az is emiatt lehet az meg a másik sarokban van.


Van olyan beállítás amivel ezeknek az anomáliáknak az előfordulását ki tudom zárni teljesen?


2023. máj. 10. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Iphone telefonom van. Az rázkodásra, rázásra hívja a 112-t automatikusan. Szerintem az én telefonomon ezt a funkciót nem lehet kikapcsolni. Lehet a te telefonod is tud ilyet.
2023. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a bekapcsológomb ötszöri lenyomására hívja, egy ökörség az egész, pláne mikor kikapcsolhatatlan a funkció. Szerencsére a diszpécser nem hülye, öt másodperc alatt rájön, hogy téves hívás és lerakja. Gondolom naponta többszáz ilyen hívás megy be hozzájuk...
2023. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne fordítsd a kijelzőt a tested felé, mert a bepállott bőröd random érintéseket fog generálni egy idő után, még ruhán át is.
2023. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!