Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért veszi nagyon sok ember...

Miért veszi nagyon sok ember ezt a 2022-es iPhone SE telefont?

Figyelt kérdés
Én is ismerek pár embert akinek ilyen van, de nem értem mi a jó benne. Egy iPhone 6S külső iPhone 8 belsővel, ennyi pénzért amennyibe ez kerül lehet jobb iPhonet is venni

2023. máj. 11. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Iphone 8 külsővel van iphone 13 procival ami bitang erős.

én is gondolkozok mert a touch id az bejön kicsi is a mérete és könnyen kezelhető tehát nekem kényelmesebb lenne. De hamar lemerülne az a legnagyobb gondom vele talán

2023. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A mérete és az ára miatt is jó választás.
2023. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kettő dolog miatt:

- Sok ember nem akar használt telefont venni és ez a legolcsóbb, még gyártott, nem kifutott modelljük.

- Alig van a piacon kicsi méretű telefon, ez kb. az egyik utolsó mohikán és lényegesen olcsóbb mint a 13 Mini. (339 és 239 ezer forint).


Én sem vennék magamnak SE-t, de megértem, hogy mások miért teszik. Bár kétségtelen tény, hogy a maga idejében az első SE és a 2020-as modell is arányaiban jobb választás volt a konkurenciához képest, mint most a 2022... mármint ha figyelmen kívül hagyjuk azt, hogy a mérete miatt "igazi" konkurenciája nincs is...

2023. máj. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legolcsóbb telefon az Apple-től.
2023. máj. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sok különbséget látok, van benne többek közt A15 processzor A11 helyett, 5G 4G helyett, Galileo, QZSS és BeiDou az eddigi GPS/GNSS helymeghatározáson felül, pár plusz fotós/videós szolgáltatás, és eSIM támogatás. A mostaniaknál 1. kisebb, 2. olcsóbb.

[link]

2023. máj. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem iPhone 8 belső van benne báttyaaaa!

A15-ös SoC ami a 13/13Pro/14-ben van. Valójában csak az 14proban van újabb.

Való igaz a kamerája az iPhone 8-ból van.

De ez egy nagyon jó kis telefon! Faternak vettünk most. Használtam 1 hétig amit mindent beállítottam rajta és pár a 13 Pro Maxomhoz hasonlítva nem kéne, mert kicsi, de teljesítményben semmi gond nincs vele. Akkoideje is egész jó a méretéhez képest.

Sokaknak akiknek nem kell a nagy kijelző, nagy kamera, kamerák, azoknak bőven bőven jó telefon! Csak a nagyon geekek fújolnak rá, mert nem értik, hogy hova van ez a telefon helyezve, kiknek való - nem nekik.

2023. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert olcsó, de erős. Én nem venném meg a kinézete miatt.
2023. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!