Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Utáljátok ha valaki kihangsito...

Utáljátok ha valaki kihangsitott telefonnal kozlekedik az utcan vagy a buszon,esetleg a munkahelyen vagy etteremben?

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem utálom, de megvan róla az elítélő véleményem.
2023. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Utálom, de legalább a legtöbbször jókat röhögök rajtuk, annyira nem veszik észre magukat, hogy tök magán intim dolgokról dumálnak :D
2023. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

Ha nem 1 méterre tőlem ordibálnak akkor nem igazán érdekel.

De hogy ezért kiírj egy kérdést, hát nem tudom...

2023. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Lattam egyszer egy bácsit a buszmegalloba. Amikor beszelt akkor maga ele rakta a keszuleket amikor hallgatta akkor a fulehez. Erdekes volt.
2023. máj. 12. 13:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem. Rendben van, ha társaságban beszélnek, mármint egy a telefon végén, a társaság pedig együtt beszél, de azt nem buszon, hanem valahol elhúzódva.


Nincs nekem semmi közöm, hogy mások mit beszélnek. Sőt, idegesítő tud lenni. Azt is utáltam, amikor beszéltem az akkori padtársammal, valamicskét több volt, de nem barátnő, azonban sokszor szóba kerültek mély témák róla. Akár szexről is - részéről. Éppen az én dolgomról, véleményemről esett szó, mikor mondja több perc után, hogy egyébként a buszon (vagy metrón, villamoson, nem tudom már) ül, és ki van hangosítva. Hát ő nem gondolta, hogy erről kezdek majd beszélni. Úgy elküldtem volna a büdös pi**ába, hogy azt elmondani nem tudom.

2023. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Esetleg.
2023. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Amíg nem a közvetlen közelemben történik vagy nem annyira hangosan hogy zavarjon, addig még eltudom viselni.
2023. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

4:

Idős nagyothallónak a kihangosítás a normál hangerő. Azt nagyon értelmezni sem tudja, pl. egy demenciás, hogy honnan jön a hang.

Még az is jó, amikor az autóban bömbölőre hangosítja valaki, nem is érzékeli, hogy kint mennyire hangos, rezeg a karosszéria.

Én már inkább le is halkítom ilyenkor, okulva mások példáján.

2023. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Valaki magyarázza már meg, miért jó ez...
2023. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utcán nem érdekel. Buszon és egyéb helyen kifejezetten zavaró, főleg úgy, hogy sima hangerőn is utálok telefonálni a buszon, nem akarom, hogy mások akaratlanul is hallgassák, amit én beszélek, de hát kinek mi ugye.
2023. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!