Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud family link hacket?...

Valaki tud family link hacket? Próbáltam már biztonságos mappát létrehozni de sehogy se engedni ha visszaállítom gyári állapotba akkor a family link fiókom törlődik? Ezt látják a szüleim ha eltűnik?

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyári visszaállításnál újra be kell jelentkezni abba a fiókba amiben eredetileg volt. Meg van oldva, nem lehet feltörni, de nincs is okod rá, ha betartod a szabályokat.
2023. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy saját mobil segíthet rajtad ...
2023. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon fontos lenne mert amikor biztonságos mappát akarok létrehozni kiírja hogy hiba történt...ja és sztem senkinek se lenne jó egész napra 10 perc telefonidő...
2023. máj. 13. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
a nyáron kapsz majd, plusz 1 órát ...
2023. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én telomon az működik hogy meggyőztem a szüleimet hogy állítsák korlátranra a messengert mert szocializálódás meg minden és ha elküldesz mondjuk magadnak egy linket messengeren és rányomsz akkor felhozza az oldalt ez azt jelenti hogy ha elküldöd www.google.com akkor nem vagy bejelentkezve és ugyanúgy tudsz keresni minden oldalt(facebook y8). Meg van még egy de az az új frissítéssel nem biztos hogy működik hogy bemész a kamerádba és hogy ha olyan telod van mint az enyém akkor ott a lens és mondjuk leirsz vmit papirra az megkeresi azt de olyan mint a google keresés hogy nem tudsz belépni az oldalra csak a címét látod ez azért jó mert filmeknél meg tudod nézni az előzetest. A másik(nagyon sokáig volt family linkem van egy pár kiskapu) ez már régi trükk de régi telokon lehet működik hogx ha megy a google és lejár a képernyő időd akkor még vissza tudsz lépni arra az oldalra de nem a keresőbe és ez működött nagyjából 3 éve
2023. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!