Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok olyan telefonokat...

Tudnátok olyan telefonokat javasolni amihez jár toll, de nem olyan drága?

Figyelt kérdés

Nézelődöm egy ideje olyan telefon után amihez jár toll,de nem találtam olyat ami jó is lett volna s nem kerül horribilis összegbe...


Lehet hogy kicsit hülye kérdés légyszíves nézzétek el nekem telefonok terén nem nagyon vagyok képben.


2023. máj. 14. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten nyomásérzékeny érintőtollhoz készült kijelző csak néhány drága Samsung telefonban van. A többinél "kapacitív" (olcsó) érintőtoll használható. Ennek nem hegyes a vége, hanem tompa, gömbölyű, olyasmi, mint az ember ujja, művészi rajzokhoz, jegyzetekhez nem (nagyon) használhatók, de mutogatni megfelelnek.
2023. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Relatív hogy kinek mi a drága, én ezek közül javasolnák készüléket:


Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10+

Samsung Galaxy Note 10 Lite

Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra

2023. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
#2 Szerinted a Samsung egyik aktuális csúcsmodelljének drágasága relatív? Egy ilyen majdnem félmillió Ft normális helyen.
2023. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Valakinek az 500 ezer sem draga.
2023. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de a kérdezőnek valószínűleg az lenne, különben nem érdekelné az ára.

Furcsa egyébként, hogy más nem csinál ilyet, persze olcsóbban.

2023. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Apple csinál tabletnél, mert mondjuk ott van igazán értelme.

Próbálkozott vele több gyártó, köztük az LG de nem volt rá olyan nagy igény, mint azt sokan gondolják.

Drága a tervezési költsége és nincs olyan nagy célközönség, azt meg bőven lefedi a mostani S Ultra, meg a régi Galaxy Note széria.

2023. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
A tablet teljesen más kérdés, több típus is támogatja, nem csak az Apple, ráadásul csak évek után csatlakozott pl. a Samsung Galaxy Tab S szériához. Ha nem lenne olyan nagy igény, akkor a Samsung Galaxy Note (vagy S Ultra) széria sem támogatná, nem gondolod?
2023. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, akkor miért csak az az 1 széria támogatja ha olyan hatalmas igény van rá? Az Apple sem csinálja meg az Max Pro szériában, pedig ők megcsinálják azt amiben plusz pénz/profit van, ezeknek kérem a miértjét tőled.
2023. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hozzátéve, hogy az S Pen-t nem az átlag embereknek szánják elsősorban hanem újságíróknak, grafikusoknak, ill. olyan személyeknek akiknek a munkájához sokat hozzátesz. Az ára sem 2 Ft és nem véletlenül nem kapja meg minden A szériás Samsung, szóval ők sem hülyék, piackutatás után döntenek ezek alapján.

8-as vagyok.

2023. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hatalmas igény szerintem sincs, de ha van ilyen széria, akkor biztos nem elhanyagolható. Tudom, hogy nem olcsók az ilyen tollak sem. Majd körülnézek a témában.
2023. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!