Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A13 5G telefonr...

Samsung Galaxy A13 5G telefonra hogy tudok zenéket és filmeket rakni laptopról? Leszedtem a Samsung Switchet és a Samsung Flowt, de megmondom őszintén nem értem a műkődésüket, mert eddig csak Huawei telefonom volt.

Figyelt kérdés

2023. máj. 14. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kábellel összekötöd, aztán had szóljon. Másolás-beillesztés.
2023. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam de ilyet nem ad ki,hogy másolás-beillesztés.
2023. máj. 14. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát milyen fájlkezelőd van?
2023. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A laptop egyik mappájából tudsz másolni filmet egy másik mappába?
2023. máj. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 puritan ***** válasza:
100%

Nem kell semmi külső app.

- Rádugod a számítógépre a telefont egy USB kábellel.

- A számítógépen nyitsz egy fájlkezelőt, és a "sajátgép", vagy "Ez a gép" mappát megkeresed. Itt meg kell látnod a telefont, mintha egy külső meghajtó lenne. Pl. "Juci Samsung A13 telefonja"

- Ha a telefon éppen fel van oldva, akkor elvileg kell látnod a telefon fájlrendszerét, ha belemész. Ha nincs feloldva, fentről lefelé húzol, mintha az üzeneteket néznéd meg. Itt látnod kell valami olyasmit, hogy töltés, fájlátvitel, egyebek... A fájlátvitelt választod.

- A számítógépen nyitsz még egy fájlkezelőt, és megkeresed azt a mappát, ahol a zenéidet tartod.

- A számítógép mappájából áthúzod a kívánt zenéket a telefonon kiválasztott mappába.


Kb. ennyi...

2023. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!