Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Edge 20 lite vagy...

Motorola Edge 20 lite vagy Motorola G72?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 19:41
A kérdező szavazást indított:
Motorola Edge 20 lite
Motorola G72
4 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Egyik se.
2023. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
iphone 14 pro max jobb
2023. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt tudtam eddig is, de azért nem fogok több, mint 400k- t kidobni, hogy fifázzak meg Facebookozzak. Brutál jó telefon, az biztos, de nem használnám ki a funkcióit teljesen, szóval felesleges lenne megvenni. Nekem az amoled a lényeg, a 128 GB, 8 GB RAM meg a minél jobb aksi és töltő
2023. máj. 17. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
A G72 egy nagyon jó ár-érték arányú teló szerintem. Talán riválisa se nagyon van.. Egyébként ha ennyid van rá, elgondolkodnék használtan is. Annó 2 éve a Mate 20 Pro-mat énis használtan vettem, most is arról írok :) Lehet néha kifogni nagyon jó dolgokat, és így nyilván sokkal többet is kaphatsz a pénzedért. De attól jó a G72
nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért használtan vehetnél egy a71-et is, ami azért szerintem jóval minőségibb mint egy motorola. Mellesleg még támogatás is van hozzá
nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most 64000 a G72, ennyit nem sajnálnék rá, Redmi Note 9s t vettem 73000- ért :D
nov. 22. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!