Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a youtube nem működik a...

Ha a youtube nem működik a telefonomon, az a telefonom vagy a youtube hibája?

Figyelt kérdés
Ha megnyitom a kommenteket youtubeon, csak az első kettőt tölti be és nem tudok lentebb görgetni, és minden videónál ezt csinálja, mintha lefagyna vagy ilyesmi, ezen kívül mással nincs probléma. Azért is aggódok, mert ez egy új telefon, szóval nem tudom hogy a telefonnak van baja, vagy csak a youtubenak mint alkalmazásnak? Egyébként eddig nem csinálta ezt.
2023. máj. 17. 22:28
 1/3 anonim válasza:
Nemtudom milyen telorol van szo torld le szedd le ujra de youtube nekemis neha szokott erdekes dolgokat csinalni... szoval inkabb youtuboot mondanam hibasnak talan
2023. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Youtube frissítve van-e a legújabb verzióra?


Mennyire megy az internet?


Milyen tipusú telefon Android/iOS mennyi az OS száma?

2023. máj. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Maga a youtube szerintem igen, a telefonnak kell már egy szoftverfrissites elvileg

Az internet teljesen jól megy

S22 Ultra, az OS nem tudom, mit jelent😬

2023. máj. 18. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!