Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A piros Iphone 14 milyen...

A piros Iphone 14 milyen jótékony célt támogat?

Figyelt kérdés

#red Iphone #Iphone product
2023. máj. 18. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
AIDS elleni küzdelemhez járul hozzá.
2023. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lepontozás megy, guglizás nem. Bravo!

[link]

[link]

2023. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem is tudtam, hogy jótékony célt támogat! 😮
2023. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az iPhone gyártója az Apple, szerződésben áll a RED (Piros) világ szervezettel amely az ADIS kutatásában és az ADIS elleni betegség le küzdésben vállal szerepet. Ez által az Apple minden eladott RED (Piros) színű iPhone bevételének 1%-át átutalja a RED (Piros) szervezetnek. Ezzel támogatva az ADIS elleni küzdelmet. És azáltal, hogy megveszel egy RED (Piros) színű iPhone-t lényegében te is támogatod az ADIS elleni küzdelmet.
2023. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezt tudtam, de azt hittem néha célt váltanak, nem gondoltam, hogy ez állandó törekvésük.
2023. máj. 21. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező / 5-ös kérdező! Igen jelenleg állandó szerződés van az Apple, és a RED (Piros) világszervezettel.
2023. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Az Apple az iPhone 15-el megszüntette a piros színű iPhone-ok árusítását. Bár az Apple Watch leg újabb szériájában az Apple Watch 9-es szériában van még piros színű Watch. Mivel az Apple nem csak az iPhoneokkal hanem az Apple Watchokkal is támogatja a Red szervezetet. De valamiért a 2023-as iPhone 15-öktől ki vezette a piros színt az Apple. Hogy mit hoz a jövő? És hogy az iPhone 16-ban vissza tér-e majd a piros szín? Azt még nem tudni.
2023. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!