Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus nord 100 max 3ah 18w...

Oneplus nord 100 max 3ah 18w töltő van engedélyezve ha 6ah 40w töltővel töltöm lehet baja? Akksi hamarabb tönkre megy? Vagy vissza szabályoz?

Figyelt kérdés
2023. máj. 19. 17:40
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Fel sem szabályoz és az áramot amperben mérjük (A).

A

A

A

A

A

2023. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utánanéztem mert semmit nem értettem abból amit írtál.9V-al tölthető,tehát az a fontos hogy a töltő tudjon 9V-ot.
2023. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

9V x 2A-on tud 18 W-ot felvenni, USB-C / PD-szabvány szerint. Tehát a 3-as szám itt nem is szerepel.

Viszont, ha esetleg nem kompatibilis a 40 W-os eszköz a telefonnal, az is előfordulhat, hogy nem tud 5 V-nál feljebb kapcsolni, így 5V x 2A azaz 10 W töltésed lesz. Hiába 40 W-os.

2023. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Nyilván arra nem tértem ki, hogy az erősebb eszköz károsíthatná a telefont, mert ez hülyeség, sokszor kitárgyalt.
2023. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!