Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tudja ez az ikon mit jelent ?

Ki tudja ez az ikon mit jelent ?

Figyelt kérdés
Oneplus telefonròl van szò. Van ugye lent a háromszög, kör, kocka gomvok a lenti sávon. Ha a kocka (nègyzet) ikont benyomjuk bejönnek a legutòbb nem bezárt ablakok, ahol voltunk. Az ikon ìgy nèz ki: fekete alapon egy szem áthúzva, alatta a szöveg: Rejtett messenger üzenet vagy valami hasonlò volt, nem mutatta ki. Kipròbáltam èn is a titkos beszèlgetèst, de nekem a oneplusomon nem mutat ilyet a kocka ikonra menve, hiába rejtett. Valakinek valami tipp?
2023. máj. 20. 15:34
 1/1 A kérdező kommentje:
Hiába keresek rá, nem tudom mi lehetett, sehol sem találok ilyen szem áthúzva dolgot. Tehát a nègyzet gombot benyomva feljöttek az oldalak ès ez az oldal is köztük volt, ahol egy szem át volt húzva, alatta magyarul rejtett üzenet, de sajnos eltüntettem, ìgy most meg akarom fejteni mi lehetett ez az ikon ès nekem mièrt nem sikerül ugyanúgy one plussal ez, ha letitkosìtottam egy beszèlgetèst?
2023. máj. 20. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!