Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Árulom a telefonom, de nem...

Árulom a telefonom, de nem veszik meg, mert nincs meg a doboza. Ez nagyon fura, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gondolom arról akarnak meggyőződni az érdeklődők, hogy nem lopott, de ez IMEI-szám alapján simán ellenőrizhető. Nem értek egyet azzal, hogy a doboz hiánya miatt kevesebbet érne ez a teló. Ti mit gondoltok?

iPhone 12 Pro Maxról van szó


2023. máj. 21. 10:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%

"Nem értek egyet azzal, hogy a doboz hiánya miatt kevesebbet érne ez a teló."

És minket akarsz erről meggyőzni? Amúgy sem akartuk megvenni, bármi is legyen a véleményünk erről.

Ha dobozos kell valakinek, akkor nem akar doboz nélkülit venni, erről nincs is mit beszélni.

Ez egy újabb szép példája az önigazoló kérdéseknek.

2023. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
37%
Vegyél egy dobozt hozzá, és úgy áruljad.
2023. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%

Fura, nekem mindhez megvan a doboza, rajta a vételára is.

neked hogy hogy nincs?

2023. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%
Írd bele a leírásba, hogy "Bár doboz nincs, de számlát tudok mutatni róla" - bár bevallom azt nem tudom pl. IMEI-t tartalmazza -e a számla, de ha igen, akkor ez teljesen jó lehet a meggyőzésre.)
2023. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

Mennyiért árulod?

Doboz nélkülit én sem szívesen veszek. Nem is értem, hogy miért nem lehet eltenni egy telefon dobozát.

2023. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk lehet valaki költözött és közben elkallódott, vagy a helyet foglaló cuccokat kidobálta és azért nincs meg a doboz. Nekem is megvan, de túl sok termék doboza van meg és feleslegesen foglalja a kis helyet.
2023. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%
Ezt sosem értettem, miért kell kidobni a fobozát? Nekem 10 évre visszamenőleg megvan az összes telefonomnak a doboza egy cipősdobozban. Benne minden tartozék, papír, meg a telefon.
2023. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne megőrizni?
2023. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Azert nem veszik meg, mert magyarorszagon nem vesznek iphonet.
2023. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
35%
A doboznélküliséggel kapcsolatos bizalom eloszlatásának érdekében ha bármilyen azonosító papírod van a telefonról, amely annak adatait tartalmazza hivatalosan, e tényt írd bele a hirdetésbe.
2023. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!