Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4 éve vettem egy samsung...

Mr.qvescsön kérdése:

4 éve vettem egy samsung galaxy tablet s6ot.Nemrégiben betört a kijelzője kicseréltem,a kamera,képernyő,minden működik rajta de azjjlenyomatos azonositásnál nem ismeri fel az ujjamat pedig még újat is generáltam?!

Figyelt kérdés

#tablet #kijelző #Ujjlenyomatot nem ismeri fel
2023. máj. 21. 14:12
 1/3 A kérdező kommentje:
az ujjlenyomatos.
2023. máj. 21. 14:14
 2/3 anonim ***** válasza:

ELvileg s6-nál a kijelző alá van beépítve az ujjlenyomat olvasó.

Ha jól értem te magad cserélted, tehát feltéve, hogy a szenzor még mindig a helyén van illetve nem sérült semmilyen formában, így könnyen lehet a háttérben egyfajta szoftveres zár, tehát az olvasót hozzá kéne programozni az új kijelzőhöz. Pontosan ezért csinálják így gyártók, hogy te majd szépen vigyed márkaszervízbe ha cserélni kell valamit és ne tudd magad megoldani.

Persze ez csak feltételezés, nem is biztos, hogy ebben a modellben alkalmaztak ilyesmit, de amúgy ez egy létező jelenség.

Innentől vagy belenézel mégegyszer, nem szakadt e semmi, vagy beviszed szervízbe.

2023. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
eleve szervizbe vittem volna meg csináltatni.
2023. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!