Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi note 11 képernyőj...

Xiaomi redmi note 11 képernyőjét mivel tükrözhetném monitorra? És hogyan? Nem, nem TV-re, és olyan app se jöhet szóba mivel 1 hálózaton kell lennie a telónak és a gépnek is.

Figyelt kérdés
2023. máj. 24. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor?!? :)

Mire gondolsz?

Hallottál valami hasonlóról ami megoldás lehetne és azt keresed, de nem emlékszel rá?

Vagy valami 4G istenek imáját várod?

2023. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Én tudok rá megoldást...

De mire kell??

Azért gyanús tud az lenni, mikor távolról akarnád a telefon képernyőjét nézni.

2023. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-igen régi xiaomi telómon megtudtam csinálni.:D

2-es, mire kell? Telón nem tudom jól játszani a PvZ-it képernyőn jobb lenne. :D

2023. máj. 24. 13:30
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es, szóval nem távolról akarom a telefon képernyőjét nézni, hanem monitoron akarok játszani a telós játékkal. :D
2023. máj. 24. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Magyarán telefon és monitor 1 helységben, de nem használnál gépet, hanem csak monitor és telefon ami adott??


Milyen csatlakozása van a monitornak??

2023. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ha az ilyen jó, akkor szuper. De van különböző csatlakozó fejekkel még hasonló kábel, amivel le van tudva a probléma.

2023. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Monitornak van sima usb de ha oda dugom azt írja nem támogatott eszköz, de van HDMI bemenet is rajta.
2023. máj. 24. 14:14
 8/9 A kérdező kommentje:
5-ös igen, tudom van olyan app amivel ha egy wifin van a telefon és a számítógép akkor mehet gond nélkül a megosztás de nincs wifim csak pcbe kábeles net 😁
2023. máj. 24. 14:16
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Annak nem kellene gondot okozni. Akkor is 1 hálózaton van 2 eszköz, ha az egyik wifin a másik kábellel kapcsolódik ugyan arra az eszközre vagy a végpont ugyan az az eszköz. Pl neked van egy modemen, amire dugtál egy wifit, meg egy switchet és a switchből megy kábel a gépedbe. Akkor is 1 hálózaton van a 2 eszköz.

Esetleg még lehet pici gond, hogy pl a gépednek nem engedélyezett a láthatósága a hálózaton. Azt is pár kattintás engedélyezni a gépen.


Usb kábellel nem is tudod megosztani a képernyő tartalmat, de ha veszel type-c és hdmi kábelt azzal menni fog. Feléve, ha type-c telefonod van, ha nem akkor vegyél olyan csatlakozós kábelt és a másik vége hdmi legyen ugyan úgy.

2023. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!