Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan, aki megvette a...

Van olyan, aki megvette a Samsung Galaxy A52-t, vagy az A53-at amikor megjelentek és azóta is azt használja? Mik a tapasztalatok? Vannak problémák (pl.:akad, lefagy, lassú stb.)?

Figyelt kérdés
Az A54-en gondolkozom vagy az A55-ön, ha megjelenik. Jó relevancia lenne, hogy az előző generációk hogyan működnek 1-2 év után.

2023. máj. 25. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A52s-em van 8 GB RAM-mal és 256 GB tárhellyel másfél éve. Teljes mértékben meg vagyok elégedve vele, az eddigi legjobb, leggyorsabb, legmegbízhatóbb telefonom. Pedig volt előtte S8+-om is, még 2017-ben, amikor az vadonatújnak számított.
2023. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sima A52-esem van, amit tavaly vettem, és teljesen jó, eléggé bejött,pedig pesszimista voltam az A50 után,mert az egy hulladék,még az alap dolgokban is
2023. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A52s-m van, egy éves, tökéletes. Gyors, soha nem fagyott még le eddig, gyönyörű kijelző, semmi rosszat nem tudok írni róla.
2023. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

A52S 5G volt másfél évig, nagyon utáltam, meg se vártam, hogy leteljen a hűség idő.

Nagy az energia felhasználása még 60Hz-en is, átlagosan 4:40-kor levettem töltőről, 12-13 körül már tölteni kellett mert 15-25% között volt.

Az újjlenyomat olvasó viszonylag sokszor nem is merte fel az újjaimat, az arcfelismerő résszel szintén hasonló gondjaim voltak állandóan. Mikor hosszú ideig hidegbe voltam akkor csak pinkóddal lehetett feloldani...

átlag műszakban 60-80 hívásom van, de mikor hivtak és felakartam venni, az eset kb 10%-ában nem tudtam, az érintés védelem miatt. Hiába húztam felfelé a nyíl írányába sosem oldott fel hívás közben.

Rendszeressen napi többször belassúlt, hiába futattam minden nap a tisztítót. Viszonylag gyakran nem reagált a mozdulatokra.

A töltése nagyon lassú, még gyorstöltővel is!

Ez előtt egy Huawei Mate 10prom volt és komolyam mondom ezzel 5 év alatt nem volt annyi problémám, mint az A52s-el hetente!


Most Xiaomi redmi note 11 pro 5g-m van és nagyságrendekkel jobb, ezt még egyszer sem akartam falnak vágni, míg a samsungot min napi 2x. 4:40 kor leveszem töltőről és 23:00 körül vissza rakom, közben sosem kell tölteni. Ha kelleni is kb harmad idő alatt 100%-ra tölt. Sebessége kb megegyezik az A52s-el, kamerája hasonló minőségű képeket készít.


(Szerviz szerint semmi baja nem volt)

2023. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
A52s 5g-m van szinte a megjelenése óta (2021 szeptember). Eddig semmi gondom vele, teszi a dolgàt hiba nélkül.
2023. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!