Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért hirdessem meg ezt a...

Mennyiért hirdessem meg ezt a régebbi használt telót?

Figyelt kérdés

Egy Xiaomi Redmi 6 (64GB - 3GB ram), amiről szó lenne. 2019 óta folyamatosan használom, az aksija már nagyon ratyi. Anno 38ezerért vettem.


Vajon ha felraknám a hardverapróra vagy marketplace-re, megvenné egyáltalán valaki? Mennyit lehet elkérni egy ilyen alsó katos használt telóért?


Nem nagyon tudom összehasonlítani más hirdetésekkel, a PH-n most nincs ilyen telefon, marketen meg tök eltérő árak vannak.


2023. máj. 25. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt tenném, hogy bevinném egy-két használtteló adásvétellel foglalkozó boltba, megkérdezném az árát, mármint, hogy mit adnának érte. Aztán vagy eladnám annak, aki a legtöbbet adja (akár közösségi oldalakon és/vagy hirdetőoldalakon is hirdetve), és a kapott pénzből (vagy nyilván azt az igényeimnek és a lehetőségeimnek megfelelően kiegészítve) vennék új mobilt, vagy otthagynám, ahol beszámítják az árát az újba és úgy vennék mobilt.


Pontosan annyiért tudod eladni, amennyiért megveszik. Amúgy meg, hogy megveszik-e, (pontosabban nem, nem azt, hanem azt, hogy van-e - akár MÁKSZEMNYI - esély arra, hogy megveszik), azt a konkrét mobil állapotát látva lehet megmondani.

2023. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon max 15 ezer forint.
2023. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2023. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
ezeket valaki megveszi? XD
2023. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!