Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidról Iphone-ra váltás?

Androidról Iphone-ra váltás?

Figyelt kérdés

Mire érdemes figyelnem majd az elején, hogy gördülékenyen menjen az átállás?

Számoljak valami fontos "erre figyelj" dologgal, avagy végig fogja a kezem?



2023. máj. 26. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Közel ugyanaz a kettő
2023. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapvetően attól függ van-e valami speciális igény amire eddig az Androidot használtad.


Nyilván az alap dolgokhoz (telefonálás, SMS, számológép, stb) semmi extrára nem kell készülnöd.


De a legtöbb alkalmazás iOS-ra is elérhető... GMail, Facebook, Viber, stb. Ezek használata 99%-ban is azonos az Android verzióval.


Nyilván mint az Androidnal csak itt egy Apple fiokot csinalsz es hozzakapcsolod a telefont.


Én használom mindkét telefont, az iPhone-t csak alapabb dolgokra, de semmi olyat nem tudnék mondani ami kirivó és vigyázni kell vele.


Inkább olyan van amire keszulj, de nyilvan tudod. Az iPhone es PC kozotti adatatvitel USB kabelen kicsit macerasabb. Nem csak annyi mint ahogy egy Androidot radugsz a PC-re es mar latod a fajlokat.


De erre is van mar par eve megoldas. En a 3uTools nevu szovtvert hasznalom. Igaz telepiteni kell, de utana pofonegszeru az iPhone mendezseles a PC-rol. Fajl atvitel, firmware frissites, fake gps, ezer dolgot tud. Ingsenes.

2023. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom honnan szedted ezt a debilséget de ez egy telefon.
2023. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van Androidra egy Move to iOS alkalmazás, azzal át tudod transzferálni a névjegyeket, sms-eket ha kell. Minden máson úgyis végigvezet a teló. Lesz pár nap mire megszokod a kezelését, de jó lesz, nem fogod megbánni.
2023. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a filekezeléstől kapok hülyét, amúgy szerintem egy jóval egyszerűbb rendszer az Androidnál.
2023. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem erdemes valtani, az android szerintem egy sokkal jobb rendszer
2023. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%

Ízlés dolga, hogy kinek melyik rendszer jön be jobban, de én például soha nem váltanék véglegesen iOS-ra! *véglegesen - most ugyanis kölcsönbe anyám régi iPhone-ját használom, amíg nem veszek új telefont, de nekem például igazi megváltás lesz újra az Android! Annyira egyszerű az iOS, hogy sok dolog alapból el sem érhető, ami meg igen, az sokszor mégis körülményesebb!


- fénykép felbontása fix, videó felbontása is csak a Beállításokban érhető el, közvetlenül a kamera menüjében nem!

- ha Messengeren képet akarsz küldeni, leginkább csak az utóbbi 2-3 darabot kínálja fel kiválasztásra, ha régebbit akarsz küldeni, akkor lépj be külön a mappába!

- 2 iPhone egymás mellett, hiába ugyanaz a rendszer, mégsincs közvetlen Bluetooth elérhetőség a fájlok átküldéséhez!

2023. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!