Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám a 8-hónappal...

Hogyan tudnám a 8-hónappal törölt képeket?

Figyelt kérdés

Kitöröltem 8 hónappal ezelőtt kb 12 db képet,amit nagyok de nagyon megbántam, már nagyon bánom,és mire vissza akartam volna hozni,addig már lejárt a 30 nap és végleg törlődöt mondom hogy eddig mit csináltam.


: A play áruházból minden alkalmazást kipróbáltam, pénzes nem pénzeset .


A Google drive sajnos nem mentette,így sajnos nincs róla másolat.

Ha még tudtok valamit amit még nem próbáltak remélem segítettek.


Köszönöm



2023. máj. 26. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azóta annyiszor felül lett írva már, hogy esély nincs visszahozni.
2023. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor már esélyem sincs semmi képen,hogy vissza hozzam valaha.
2023. máj. 26. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen. Némi lehetőség van rá, ha feltalálsz ezért egy időgépet, de ugye akkor az időparadoxon miatt lenne lehetetlen.

Ha próbáltál már minden lehetséges opciót, amit itt is lehetne javasolni. Valakinek esetleg nincs belőle valami?? Pl nem küldted át valakinek??

2023. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Fotók, nem Drive.

[link]

2023. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad, 30 nap eltelt, ezek szerint 8x.
2023. máj. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát... attól függ, hogy felülíródott-e a memória rész, ahol tárolva volt, de minél több az idő, minél több írás-olvasás történt a memóriában, minél kevesebb volt a tárhelyed, annál kisebb rá az esély...
2023. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!