Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az android szinkronizálja a...

Az android szinkronizálja a képeket/videókat valahova vagy szokta véletlen továbbosztani a készülékről?

Figyelt kérdés
Van egy pár privát kép a párommal meg ilyenek... Nehogy véletlen tovább küldje mailbe valakinek ha nem is ezt jelölöm ki

2023. máj. 27. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Azt csinálja, amit te beállítasz, nincs "véletlen" elküldi pistikének. De ha ettől függetlenül tartasz ettől, akkor miért a telefonon tartod a papás-mamás képeidet?
2023. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

1.: AZ Android nem csinál magától ilyet


2.: A facebook viszont könnyen


3.: Ha a Google fotók szinkronizálása be van kapcsolva, akkor oda is felkerül, de az még biztonságosnak mondható


4.: Egyéni vélemény, de ki az a beteg állat, aki intim képeket tárol a telefonján - egyáltalán ki az a beteg állat, aki lefotózza a saját vagy mások intim testrészeit?

2023. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

#2:

Részeben igazad van, addig bezárólag hogy ha lehet a telefonon ne tároljunk ilyet.


Ha lehet másoljuk egy offline (pl külső USB-s adathordozóra, oda is titkosítva ha van rá mód). Felhő/közösségi szolgáltatásban meg pláne ne.


----------


De abban nem értek egyet hogy egy tisztán szakmai kérdésben "beteg állatnak" nevezz olyat aki a Te szakmai felfogásoddal nem azonosul.


Az meg végképp túlzás, és helytelen, és semmi köze az IT-hez hogy valakiket azért sértegetsz, mert a párjáról vagy magáról intim vagy szexuális képet készít. Szerintem ha ebbe mindketten Önként mennek bele, senkinek nem okoznak kárt vele, és mindketten ennek a későbbi kockázatával (emberi és biztonsági) tisztában vannak, az csak az Ő döntésük, emiatt nem nevezheted "beteg állatnak" őket. Vagyis nevezheted, de ez inkább téged minősít. Azért mert a szexet, intimitást Te másképp éled meg (nem ide véve a szexuális bűncselekményeket), más az amit keresel benne, Téged sem nevezhet emiatt senki beteg állatnak.


Válszod nagyon kultúrálatlan és sértő volt.


Én is beteg állat vagyok, mert erotikus képeket én is készítettem a párommal közösen.


De remélem Te beteg állatok fotóit sosem nézed, és nem dörzsölöd a bohócot (vagy amid van) rá... Miközben meg itt ítélkezel.. elég álszent lenne :D

2023. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

#2

4: Háát... én úgy látom már az egész világ ...

2023. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2# csak idegenekről készült fotók, videók jobbak ?
nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4# "én úgy látom már az egész világ"

:)


ahogy régen is, szobrászat, festészet ...


a betegek meg nem csinálnak ilyet.

nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!