Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10-15 éve szenvedek már vele....

10-15 éve szenvedek már vele. Lehetséges Androidról minden videót letölteni valahogyan 1-2 gombnyomással és nem egyesével? Hogyan és mivel? Bármin keresztül jó, csak ne egyesével kelljen.

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

pc-vel összeköt

totál commander

CTRL-C ==> CTRL-V

2023. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy csinálnám, hogy telefonra rádugnék egy pendrive-ot. A galériában ki van emelve az ÖSSZES videó ami rajta van a telefonom, bármilyen videó van az ide bekerül egyből, teljesen magától. Ott kijelölném az összeset. Most néztem rá, hogy ha egyet bejelölök akkor nálam jobb felül van egy ikon amire rányomva kijelöli az összeset. Onnan pedig másol, *pendrive kijelölése*, beilleszt.

Egyszerre le van mentve az összes videó a telefonról, feltéve ha kellően nagy a pendrive. Szerintem ez a legkényelmesebb. Legalábbis számomra.

2023. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

... a CTRL-A kimaradt másolás előtt,

azzal mindent kijelölsz.

2023. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Melyik mobil ez, ami 10-15 éves ?
2023. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha videó alatt az általad felvett videókra gondolsz akkor szerintem a cloud a legegyszerűbb, pl google drive.
2023. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pendrive-ot én kötöttem már rá, de vagy egy tucat OTG alkalmazást próbáltam, a legtöbb egy rakás izé, többynire nem is ingyenesek, de egyikkel sem tudtam rendesen. Nekem konkrét és bármire működő megoldást mondjatok, ha van, mert én is próbáltam már egy csomót. Ha összekötni pc-vel, akkor mielyen dróttal, milyn csatlakozó, milyen oprendszer, stb. Egyébként Mac-em van, nem PC, de talán arra is van Total Commander, de én úgy még nem tudtam rákötni, hogy lássa a Mac a könyvtárakat.
2023. máj. 30. 18:49
 7/12 A kérdező kommentje:
google drive-al pontosan hogyan?
2023. máj. 30. 18:50
 8/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
2023. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
McDonalds
2023. jún. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Pendrive-ot én kötöttem már rá"


google play - total commander

CTRL-A videó -- CTRL-C -- pendrive CTRL-V

2023. jún. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!