Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan applikáció? vagy...

Van olyan applikáció? vagy akár számítógépen hasznalhato alkalmazás, képes arra hogy Excel táblábol táblázatot hozzon létre ami csak karakterekből áll. És legyen benne valamiféle keret vagy elválasztó vonal, azon belül a szöveg,

Figyelt kérdés

és ha szöveg nélkül van színezve a mező akkor valamilyen pepita karakter grafikával oldaná meg.

Probléma hogyha a táblázat ide elemek miatt nagyobb az egész mert ugye itt egy egész alatt elméletét fogja elfoglalni a keret meg az elválasztó vonalak.


Excel karakter grafika converter kéne vagy olyan program ami a célból önállóan segít táblázatot szerkeszteni.


2023. jún. 2. 08:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Word-be bemásolhatod az Excel táblázatot, aztán "szövegből táblázat" funkció, ez nem jó?
2023. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg a képeket is.

2023. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1. Nem tudtam hogy ilyen van. Köszi.


2. Ez tulajdonképpen akkor egy teljesen más megközelítést mint amit az egyes mondott?

2023. jún. 2. 09:26
 4/16 anonim ***** válasza:
Ő valószínűleg félreértette.
2023. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Még nem próbáltam ki amit mondott még az is lehet hogy a végeredmény meg az is jó lesz az is fontos mozzanata az hogy a színezett celláknak legyen karakter grafikai megoldásokkal eltérő színe.

(Színezett cellába nem lenne adat beírva, fehér cellába igen, különböző vastagságú keret lenne amit úgy képzelek el hogy karakter grafikai megoldásokkal egy vonal két vonal vagy ilyen fél karakternyi vagy akár egy karakternyi fehér vonal)

2023. jún. 2. 09:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, nem kizárt, hogy én értettem félre...
2023. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A kulcs az, hogy vannak különböző színek le színezett cellák és ezt kéne visszaadnia karakter grafikával.

Tudom mi a neve azoknak a karaktereknek ami egy különböző mértékben pepita kockából áll. Így többféle árnyalatot adnak.

A másik pedig a keretekre után úszásra vannak olyan karakterek amik akár könyököt is csinálnak egy vonallal két vonallal több vonallal vagy fél egész sötét karakterre De igazából ez kevésbé fontos ki egy ezek csak azzal ha a cella szint utánozza le fekete fehérben

2023. jún. 2. 10:03
 8/16 anonim ***** válasza:
Majd valaki más megpróbálja ezt értelmezni, sok sikert.
2023. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szóval, egy táblázatot szeretnél, ami csak karakterből áll. A háttérszíneket négyzet alakú szimbólum jelöli, az adat az adat, és a cellák el vannak választva egymástól?
2023. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, viszont ha túl bonyolult beérem azzal ha cellák nincsenek elválasztva.
2023. jún. 2. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!