Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen töltőt vegyek a telefon...

Milyen töltőt vegyek a telefonomhoz?

Figyelt kérdés

Szervízelésre szorult a töltőcsatlakozó a telefonomban, de az eddigi töltő nem tölti. Átmenetileg a Macbook Pro-m töltőjével tudom tölteni. Van egy iPad Air M1-em is, ahhoz is ugyanez a töltő jó. Viszont kellene vennem a telefonhoz is töltőt de nincs ötletem.

Ez jó lehet?

[link]

Vagy linkeljetek már olyat, ami szóba jöhet. Teljesen vakon vagyok az ügyben.



2023. jún. 3. 13:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A telefonodhoz?
2023. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, esküszöm hogy a laptop töltőmmel töltöm jelenleg, nem kamuzok
2023. jún. 3. 13:22
 3/18 A kérdező kommentje:

[link]

és ilyen ipadem van, itt azt írja, hogy USB C, azért gondoltam arra, amit linkeltem

2023. jún. 3. 13:24
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen jó a laptop töltője is, meg az iPedhoz való töltő is. Felesleges venni pluszban töltőt a telefonhoz. Használt az iPadét. Én is azzal töltöm az iPhonet.
2023. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez jó lesz hozzá
2023. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Oké, de igazából nem az én telefonom, hanem anyukámé, csak a sztori szempontjából lényegtelen ez most, nem akartam belemenni. Kll egy töltő a telefonhoz. Az iphone meg az ipad töltőm sem kompatibilis egyébként. Viszont az iPad meg a Macbook egy töltővel működik. Laptop töltőt drága lenne venni a telefonhoz. Viszont így nem tudom milyet vegyek, amivel tudja tölteni.
2023. jún. 3. 13:27
 7/18 anonim ***** válasza:
32%

"Az iphone meg az ipad töltőm sem kompatibilis egyébként"

De az.

Hallot pajti így, hogy ahányszor megszólalsz mindig más a történet, elég nehéz válaszolni normálisan. Szokj le a hantázásról, semmi értelme és az életben csak bajod lesz belőle.


Szóval muternak a telefonjához - amiről fogalmunk sincs hogy micsoda - olyan töltőt vegyél ami jó hozzá. Ha USB-A-s kábele van, akkor olyant, ha USB-C-s kábele van, akkor meg olyant. A teljesítménye meg kb mindegy. Vegyél 15-20W-os cuccot, az elég okos, a telefonnal együtt majd kiokumlálják hogy milyen teljesítményű legyen a töltés.

2023. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jól van legalább te okos vagy, mondom hogy nem az. De biztos jobban tudod. Az ipad és az macbook töltőm kompatibilis. Az iphone töltőm teljesen más. okoska
2023. jún. 3. 13:36
 9/18 anonim válasza:

Egyébként valóban teljesen mindegy, hogy kinek a telefonja, azt kérdezte, hogy milyen töltőt vegyen hozzá, nem azt, hogy szerintetek vegyen e

A régebbi iPadek töltője jó az iPhoneokba is, amit írt az Air M1 az nem, mert az nem teli hanem lyukas közepű

Jó lesz, amit belinkeltél, laptop tötő nem is kell hozzá mert indokolatlan és magas V-os

Üdv, egy iStyleos😉

2023. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Végre, köszönöm!
2023. jún. 3. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!