Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyha nekem mindig, szinte...

Hogyha nekem mindig, szinte kivétel nélkül ugyanaz az ember az első az elerhetosegi listámon messengeren, jelentheti azt hogy ez fordítva is így van?

Figyelt kérdés
Szoktunk beszélni, egész sokat. Feltetelezem ezért van nálam mindig az első helyen, ez fordítva is így van? Vagy mi alapján dönti el a messenger?

2023. jún. 6. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A Messenger beszélgetések a fő képernyőn időrendi sorrendbe vannak helyezve, azaz mindig az a felső, akivel az utolsó üzenet váltás történt.

A kis ikonok a felső sorban pedig észrevételem szerint vagy teljesen véletlenszerűen vannak sorba rakva, vagy aszerint, hogy melyik ismerősöd mióta elérhető. Nálam itt általában olyan emberek szerepelnek, akikkel vagy nagyon kevésszer, vagy egyáltalán nem is váltottam üzenetet.

2023. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh. Nálam még pont fordítva😆 akivel kb naponta/2-3 naponta beszélek kivetel nélkül az első Nálam már hónapok óta
2023. jún. 6. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!