Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe fog szerintetek...

Mennyibe fog szerintetek kerülni az Iphone 15 ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nézd meg, hogy mennyibe került megjelenéskor az iPhone 14 és szorozd meg az árát 1,05-el és 1,15-el. A kettő között valahol lesz az iPhone 15 Magyarországi ára. Mivel kb minden évben drágább, a forint nincs a helyzet magaslatán stb..
2023. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Sokba. Rohadt sokba.
2023. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
52%
Nyugi nem lesz dràga ha anyu vagy apu veszi
2023. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ milyen extrákkal akarod, szerintem 4-500 körül lesz, mint általában.
2023. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megjelenéskor az alap modell szerintem 600e Ft körül lesz és onnan felfele a többi.
2023. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Amerikában 100 vagy 200 $-ral lesz drágább, mint a 14-es volt. De Amerikában sok sok éve nem emeltek árat.

Ellenben a magyar piacon tavaly óriási áremelés volt, részben a forint gyenge árfolyama miatt. Viszont azóta a forint sokat erősödött, ami az idei dollárban történő áremelést szerintem némileg képes kompenzálni.

Tehát én arra számítok, hogy a magyar piacon nem lesz jelentős áremelés, mert amikor szeptemberben majd a forintos árat képzik, hiába a dollárban magasabb ár, a kedvezőbb forint árfolyam miatt szerintem a tavalyi ár szinten tartható. Amikor a 14-es mostani árát kalkulálták, 420-as EUR volt, most 370 alatt az árfolyam. A dollárt nem tudom fejből, de az arányok hasonlóak. A mostani erős forint szerintem simán ki tud kompenzálni 100-200 $-os kinti áremelést.

2023. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 20-22%-os inflációval számolhatunk szeptemberben. Vagyis 500ezer forint esetbén ez 100ezer foinr emelést jelent majd.
2023. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!