Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adatvédelmi jelszó feloldása?

Adatvédelmi jelszó feloldása?

Figyelt kérdés

Az előbb átraktam pár képet a privát albumomba. De fogalmam sem volt hogy a megtekintéséhez már van egy megadott mintám. Amit sajnos én nem tudok, sőt nem is emlékszem hogy megadtam volna bármi ilyesmit. De szeretném még viszont látni azokat a képeket (csak jobbnak gondoltam ha nincsenek szem előtt). És ugye az elfejtett jelszora megyek, akkor rögtön azt dobja ki hogy csak akkor lehet feloldani ha az egész telefonomat gyárira állítom. Amit nagyon nem szeretnék. Fogalmam sincs hogy hogyan kene ezt megoldanom.


Xiaomi Redmi Note Pro10 a készülék neve



#jelszó #Xiaomi #adatvédelmi jelszó #minta feloldása
2023. jún. 7. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

"Fogalmam sincs hogy hogyan kene ezt megoldanom."


A telefon megválaszolta. Nem tetszik? Így jártál.

2023. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
A mintákat és a kódokat nem a cica hozza, azokat valaki beállította. Te, vagy valaki más. Szóval ügy felgöngyölítve!
2023. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Adatvédelmi jelszó feloldása?"


ez annak szól, aki beállította

csak egy jelszó kell hozzá ...

milyen mintát szoksz használni ?

2023. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!