Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek az okostelefonommal...

Mit tegyek az okostelefonommal, hogy ne merüljön le állandóan?

Figyelt kérdés
Nem mai darab, Galaxy A3 2016-os, de nem sokat volt használva. Valószínű nem a legjobb már az aksija, talán vennem is kéne egy újat. Viszont azt vettem észre, hogy alapból ugye hozzá van kötve a gmail-es fiókomhoz, és ha nem vagyok otthon, akkor fogy a legjobban, mert nekem nincs mobilnetem. Ha pedig kikapcsolom a netet, akkor is nagyon gyorsan fogy. Nem lehet, hogy a gmail-es fiókot akarja folyton frissíteni, és ha nincs net, akkor ezt állandóan próbálja, és ezért merül le olyan gyorsan az aksi? Gondoltam rá, hogy visszállítom a gyári beállításokat, és nem kötöm hozzá a gmail-fiókomat, és akkor talán nem lenne ez.
2023. jún. 10. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Meghalt benne az akkumulátor.

Annyit tudsz tenni, hogy kicserélteted.

2023. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: Lehet még ehhez szerinted aksit kapni?
2023. jún. 10. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet még ehhez szerinted aksit kapni?"

[link]

2023. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: Köszi, de ezt ki teszi bele nekem, mert nem tudom kinyitni.
2023. jún. 10. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szervizes.
2023. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2023. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szinkronizálásokat le tudod tiltani a felülről lehúzott menüben.
2023. jún. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7-es, köszi, megpróbálom kikapcsolni, aztán majd lehet, hogy veszek egy új aksit is.
2023. jún. 11. 16:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!