Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe fáj megszereltetni...

Mennyibe fáj megszereltetni telefonon a kamerát?

Figyelt kérdés
Még időm nem volt utánna kérdezni.Nem tudom amúgy hogy egyáltalán meg lehet e szerelni,kívülről nem látszik se törés se semmi.Csak homályos nagyon es semmi se látszik ha fotóznék
2023. jún. 12. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hogy mi baja és hogy milyen telefon.
2023. jún. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Optikai stabilizátoros? Nekem egyszer “beakadt” a kamera, és folyamatosan fókuszált. A kamerához érintettem egy mágnest, majd levettem és utána már rendesen fókuszált.

Az meg hogy mennyibe kerül a javítás az függ a telefontól, és a problémától. Lehet egy 20 ezres telefon de egy 600.000ft-os is. Előbbinél lehet 1000ft utóbbinál meg 200.000Ft. Ha egy vezető szakadt meg, vagy vízkár, akkor drágább lesz.

2023. jún. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos egyenlőre nekünk sem volt még időnk utánanézni.
2023. jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Várjál, megkeresem a kristálygömbömet.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Meglett, az eredmény:


Ezeöccá

2023. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra sem volt időd, hogy leírd a telefonod típusát?
2023. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában drága egy kamera csere. Gyakran inkább új telefont érdemes venni. Persze így hogy nem írod le a telefonod típusát, nehéz megmondanom.
2023. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!