Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android verzió visszaállítás?

Android verzió visszaállítás?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A72 telefon frissült Android 13 verzióra. Teljesen használhatatlanná vált a telefon, nem bírja el (lefagy, lassú,sokszor nem reagál, kikapcsoló gombbal lehet csak feléleszteni újraindítással). Vissza tudom állítani hozzá nem értőként? Amennyiben igen, az előzőek tudatában le tudná írni részletesen, nem szakszavakkal (interneten kutakodtam már csak számomra ezek semmit nem mondanak-ROM, Sammobil, odine) valaki?

2023. jún. 14. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Nem lehet visszallitani. Csinalj egy gyari resetet, akkor torlodnek a felesleges hely- es eroforrasfoglalo appok, adatok. Elotte nyilvan le kell menteni a fontos adatokat valahova mashova, pl. egy szamitogepre, USB kabelen keresztul.


Egy sima a52-n is megy a 13-as android, szoval a 72-esnek is birnia kell.

2023. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Samsungnak nincs számítógépes alkalmazása?

Nekem nem Samsungom van, de a Huawei HiSuite (egyértelműen Huawei-hez) lehetőséget ad a rendszer downgrade-elésére, azaz korábbi verzió telepítésére (Pl. EMUI 12-ről 11-re visszaállítására) , bár ez minden adatot is letöröl a készülékről.


Samsunghoz nincs hasonló segédprogram?

2023. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2023. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!