Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SD kártyára miért nem tölti...

SD kártyára miért nem tölti le a telefonom a képeket videókat?

Figyelt kérdés
Most tetettem 32 GB kártyát mert minden alkommal azt üzente a gép hogy kevés a szabadterület.Pedig a SD kártya majdnem hogy üres.Samsung galasy s4.

2023. jún. 15. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Át kell állítani az alapértelmezett tárolót
2023. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Vagy kézileg átmásolod rá a régi dolgaidat, a belső tárhelyről meg kitörlöd, hogy legyen hely.


Vagy a fényképek mentési helyét átállítod, hogy az újakat a kártyára mentse.

2023. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Mert SD kártyára csak adatokat lehet tenni
2023. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Másold át a képeket.

Állítsd be az adott alkalmazásban az alapértelmezett mentési helyet SD-kártyára. Pl. kamera alkalmazásban is beállítható, hogy oda mentse a fotókat, videókat.

2023. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Azt a telefont le kéne már cserélni. Egyébként is SD kártyára csak adatot és képeket lehet tárolni, alkalmazásokat nem.
2023. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Csak én nem értem, hogy jön ide, hogy SD-kártyán csak adatokat lehet tárolni, alkalmazást nem, mikor a fő kérdés azzal nyit, hogy képeket és videókat kellene áttenni rá? Tudja, azt próbálja szegény.


És csak én nem értem, hogy miért vannak lepontozva azok azok a válaszok, akik erre lehetséges megoldást kínálnak. (A már kész képeket s videókat átrakni oda, s a belső tárhelyből törölni, hogy legyen hely az újaknak. Vagy beállítani, hogy az újakat direkt SD kártyára mentse.)

2023. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

De lehet amúgy alkalmazásokat is tárolni rajta. Ki kell keresni a telepített alkalmazást és "Mozgatás SD-kártyára" vagy valami hasonló opciót kell választani.

Egyébként én sem értem miért lettem én is és a többiek lepontozva...

Át kell állítani az adatok mentési helyét. Ebben mi volt olyan haszontalan?

2023. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Én nem pontoztam senkit, de ha ilyet olvasok, hogy keresgéld a "Mozgatás SD kártyára" funkciót, akkor viszket az ujjam. Hol van már ilyen?
2023. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
#8 Nálam be lehet állítani, hogy az appokat SD-kártyára telepítse alapértelmezettként. Honor 8.
2023. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Android már régen nem engedi sd-ről futtatni a programokat
2023. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!