Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 hirtelen kikapcsolt...

IPhone 11 hirtelen kikapcsolt és azóta se kép se hang?

Figyelt kérdés
Szerintetek meg fogják tudni javítani? Jovoheten lesz csak pénzem meg csináltatni. Este kikapcsolt és hiába próbáltam hard resetelnj, semmire sem reagál. Még azt sem mutatja, hogy töltsem vagy valami. Teljes sötétség van. Mi lehet a baja?
2023. jún. 16. 07:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Hát szerintem ma vegyél egy Iphone 16 pro max ot
2023. jún. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Erősebben kell nyomni a restart gombokat a telefon 2 oldalan

Azt jelenti, hogy nagyon le van merulve

Semmi baja amúgy

2023. jún. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De töltőn volt és úgy kapcsolt ki. :(
2023. jún. 16. 07:38
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Gépre dugd rá és nézd meg, hogy mit ír az iTunes.

Nekem újabban azt csinálja, hogy kikapcsolás (legyen az manuális, lemerülés, vagy szoftverfrissítés) után nem reagál semmire, majd néhány óra múlva hirtelen “megjavul” és reagál a Hard Resetre. Ilyenkor azt írja, hogy DFU módban van, majd aztán egyszer csak bekapcsol. Én sem tudom, hogy mi okozhatja a hibát, de el tudom képzelni, hogy nálad is hasonló a helyzet.

2023. jún. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mennyi nálad az a néhány óra? Mert itt hajnali 2-kor kapcsolt ki és azóta semmi… ilyen hirtelen meg tud hibásodni egyáltalán egy tökéletesen működő telefon?
2023. jún. 16. 08:00
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Lehet a töltő elromlott es nem tölt

Azert kapcsolt ki

Nekem is iphone 11 em van 3 eve es 10 eve mind iphonjaim voltak

2023. jún. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Kizart h hibas lenne! Ez nem miauvej meg szarfon
2023. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Másik töltőre sem reagál és még azt a tegyem töltőre jelet sem dobja ki. Most töltöm le az iTunes-t és megpróbálom onnan a dfu módot előhozni.
2023. jún. 16. 08:16
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

"ilyen hirtelen meg tud hibásodni egyáltalán egy tökéletesen működő telefon?"

Mielőtt elromlik valami, előtte rendszerint jól működik. Utána meg nem. Tehát van egy időpillanat amikor bekövetkezik a meghibásodás.

2023. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Nekem sose romlott el iphone om, 2012 ota iphonejaim vannak .
2023. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!