Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám kitörölni a...

Hogyan tudnám kitörölni a galériámból a képeket, videókat?

Figyelt kérdés
Egy éve váltottam huawei p30 literol iphone 13ra. A mediamarktban megcsinálták az adatköltöztetést bele értve a fotókat és a videókat ami most azért nagy baj mert nincs elég tárhelyem, mert eszméletlen sok videó és fotó van a galériámban amiket nem lehet kitörölni,nincs ott az a kuka ikon(ezt azokra a fotókra, videókra értem amik még a régi telefonomról kerültek át az újba). Mihez tudnék kezdeni?

2023. jún. 18. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az iCloud-ba mentette próbáld onnan törölni
2023. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tudod törölni mert azok nem a telefonodban vannak, hanem a felhőben.
2023. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez az a mód arra hogy ki tudjam törölni?:beállítások-icloud-az icloudot használó appok-fotók-tárhely kezelése(itt írja, hogy 146 gb-kikapcsolás és törlés az icloudból(ezt pirossal írja)
2023. jún. 18. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk mindegy hogy mit és honnan törölsz, tégy belátásod szerint.
2023. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

... mielőtt törölnéd, mentetted valahova ?


A következő kérdés:

töröltem, hogyan lehet visszahozni ?

2023. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!