Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet beállítani telefono...

Hogy lehet beállítani telefonon azt hogy amikor írok a billentyűzet ne javítsa ki magától a szót?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ezekben az informatikai dolgokban túl jó de remélem hogy azért értitek mire gondolok.


Ezt egyáltalán be lehet állítani? Mert én nem találtam sehol.


Arról lenne szó hogy amikor elkezdek pötyögni egy szót mindig kidob vmit és befejezi helyettem a szót. Meg ha ékezet nélkül írok ráteszi magától. Ezzel nem is lenne baj, csak volt már többször hogy tök mást írt helyette és így félre érthető a szöveg.


Ja még annyi hogy a régi telefonom nem csinált ilyeneket. Nyilván mert régi. A mostani Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G ha ez segítség.


Nagyon remélem hogy be lehet állítani mert nagyon idegesít.


Köszönöm szépen!


2023. jún. 19. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Prediktív szövegbevitelnek vagy automatikus javításnak nevezik ezt a funkciót a készülékek. A Xiaomit nem ismerem, olyanom sose volt, de így már talán rá tudsz keresni a beállítások között.
2023. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha Google bill. van rajta: mikor pöntyögsz, keresd a fogaskereket a bill-ben és ott a szövegjavításban kapcsolj ki-be amit szeretnél.
2023. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!