Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha új telefonom lesz SIM...

Ha új telefonom lesz SIM kártya ugyanaz akkor megmarad amit viberen írtam a másik telón pl ?

Figyelt kérdés
sajnos a másik teló nem menthető

2023. jún. 19. 17:39
A kérdező szavazást indított:
igen megmarad
nem nem marad meg
12 szavazat
 1/7 anonim válasza:
100%
Ezeket nem a SIM kártyán tárolja. Van egy Viber fiokod, nem a telefonhoz kötött a tartalom. Bárhonnan lépsz be, akár app-ból, akár böngészőből, ha be vagy jelentkezve, ugyanahhoz férsz hozzá.
2023. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én váltottam, nekem csak a beszélgetések maradtak meg, a képek nem. Mármint ha nem voltak lementve, csak ott voltak a chatben.
2023. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Több ismerősöm is ahogy telefont váltott, eltűntek a korábbi viber üzenek. Még a csoportokban sem tudták visszaolvasni a régebbi üzeneteket.

Korábban én laptopon is bejelentkeztem viberre, ott megjelent minden, ami a telefonon. Úgyhogy nem értem hogy van ez.

2023. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is eltűntek.
2023. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A küldött és fogadott fájlok a régi telefonon vannak, az újra át kell másolnod ha meg akarod tartani. A szöveges rész a szerverről betöltődik.
2023. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha be van/volt állítva biztonsági mentés, akkor a szöveget elmenti, a képeket külön kell megoldani, ha nincs automatikus szinkron.
2023. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Viberen belül be kell állítani a Google Drivera történő biztonsági mentést, és utána az új telefonon a mentésből visszaállít mindent.
2023. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!