Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet kapcsolni Messengeren...

Ki lehet kapcsolni Messengeren a videohívást? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy személy aki bizonygatja, hogy nem nyomott ki semmit, az internet a rossz illetve a messenger, viszont közben folyamatosan ír, tehát az internettel nem igazán lehet probléma.


Amikor én hívnám, nem tudom, úgy jelez, mintha nem lenne internetje, csak pityog, ki sem cseng.

Erre már rájöttem, ha a messengerben elnémítod a hîvásértesítéseket, akkor pont ugyanezt produkálja mikor hívna az illető.


Viszont ő tud hívni, akkoris ha kikapcsolja. Csak én nem őt.


Amikor viszont ő hív, és felvenném a videóhívást, csak magamat látom, és azt írja várakozás az újrakapcsolódásra/újracsatlakozásra, nem történik semmi. Mintha nem lenne internetje, de közben van, tökéletes nete, mindent rögtön megkap, ír stb.


Valahogy ki lehet kapcsolni, hogy ne lehessen felhívni?

Lenne oka rá, hogy nem akarja a hívást, így ha van ilyen módszer, elképzelhető, hogy azért nem lehet felhívni.


De mi ez a módszer, hogy lehet ezt elérni, hogy hívás közben csak azt irogassa hogy várakozás az újracsatlakozásra és ne történjen semmi?


Próbáltam más fiokjából is fogadni a hívást, úgy is azt írta.

Így gyanitom valamit ő tiltott le magánál.



2023. jún. 20. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

"viszont közben folyamatosan ír, tehát az internettel nem igazán lehet probléma."

Úgy látom hogy veled van a gond leginkább.

2023. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lenémított ahogy írtad, az okozza
2023. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!