Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet az Iphonom...

Mi baja lehet az Iphonom akkumulátorának?

Figyelt kérdés
Ez egy régebbi darab, egy Iphone 7 plus. De eddig minden tökéletesen működött rajta, nekem tökéletesen megfelelt. De ma este nagyon túlforrósodott, és nem akart lehűlni. Ezért kikapcsoltam, de miután ismét bekapcsoltam, újra forrósodott, annyira hogy égette a kezemet. A telefonból pedig halk sziszegés és motoszkálás hallatszik, valószínűleg az akkumulátorból. Nem tudom pontosan leírni a hangot, de olyan mint amikor bedugunk a konnektorba egy zárlatos töltőfejet mondjuk. Egyébként az akkumulátor kapacitása 100% még, ezért nem értem hogy mitől lehet. Valaki járt már így? Elmúlik magától ha pihentetem, vagy csere lesz? Nagyon nem szeretném ha tönkremenne. Előre is köszönöm a válaszokat!

2023. jún. 23. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kapcsold ki és tedd tűzbiztos helyre. Amint lehet vidd el szervizbe.
2023. jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó eséllyel el fog durrani, de minimum felpúposodik, és szétnyomja a telefont az aksi.


Kapcsold ki ne használd, és vidd szervízbe. Már ha ezt még érdemes egyálltalán.

2023. jún. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
Egy külső ütéstől vagy csak magától valamilyen szinten zárlatos lett, utóbbinak több esélye van, ha már cserélve volt az aksija és nem eredeti, ott gyakoribb a selejt. Töltőre még véletlenül se dugd fel. 1-es és 2-es válasz szerint cselekedj.
2023. jún. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Technokol ragasztóhoz hasonló szagot nem éreztél?

Ha igen, akkor felpúposodott és kifújta a lelkét.

Gondolom a képernyőt is lenyomta a hátlapról. Ha szerencséd van még javítható egy új akkumulátorral. Ha nincs, akkor a púposodó akksi eltört a telefonban ezt azt.

2023. jún. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Utángyártott akksi lehet már benne, azok hajlamosabbak ilyen jelenségeket kreálni. Vidd szervizbe.
2023. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kapcsold ki, ne használd és vidd el szervizbe akkut cserélni. rosszabb esetben felpúposodhat, jobb esetben csak teljesen tönkremegy. az első esetre nagyobb az eseély. fel is robbanhat. és a legfontosabb hogy még véletlenül se töltsd! azzal csak nagyobb esélyt adsz a púposodásnak
2023. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!