Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le kellett cserélnem az...

Le kellett cserélnem az iphone-om samsungra. Volt egy tiktok fiókom amivel iphoneon ujjlenyomattal jelentkeztem be. És ugye nem tudok visszajelentkezni. Emailel/telefonszámmal is próbálkoztam de nem küldöt semmit. Hogyan tudnám vissza szerezni?

Figyelt kérdés
Valami értelmes válaszokat szeretnék. Majdnem egy 10k kovetős fiókról van szó ezért remélem értitek miért kérdezem ezt.

2023. jún. 24. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. jún. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
10k az nem sok, nekem majdnem 1 millio kovetom van, igaz nem magyarul keszitek tartalmat
2023. jún. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 mikor akarom változtatni a jelszavam akkor azt írja hogy "a munkamenet lejárt" ez mit jelent?😆
2023. jún. 24. 07:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj rá Xi Jinping-re.
2023. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2

Plusz még a farkad is sokkal hosszabb, mint a másoké...?

2023. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!