Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung még mindig gyárt...

A Samsung még mindig gyárt "ipari hulladék" kategóriájú mobilokat?

Figyelt kérdés
Kb 10 évvel ezelőtt jellemző volt rá... Bár gyártott nagyon jó telefonokat is, azért volt köztük néhány "félresikerült" készülék is, pl Galaxy Pocket Neo, Galaxy Ace, Galaxy Y és még van néhány. Ami nem fér az eszembe, hogy a Pocket Neo esetén a 240x320 felbontású kijelzőt mégis hogyan gondolták? Maximum egy nyomógombos mobilhoz lenne elég, nem egy Androidoshoz. Ami még szintén szúrja a szememet, az a RAM és a tárhely mérete. Szerintem ezeket ők maguk se gondolták komolyan. Még mindig gyárt hasonlókat a Samsung? Vagy ha most veszel tőlük egy olcsóbb típust, azért nem ennyire alja, mint régen? Azért merem remélni, hogy már nincsenek ilyen alacsony szintre lesüllyedve, hogy az alsókategória alá, azaz az ipari hulladék kategóriába menjenek. Ha meg mégis, akkor nagy szégyen.

2023. jún. 26. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2023. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nagyon jó telefonokat gyártanak mostanában.
2023. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz meg egy tesztet a legolcsóbbról, az is egész jó.
2023. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Volt pocket neo telóm, bebuktad, mert nagyon imádtam.

könnyen elfért a zsebemben, netezni is tudtam ha hírtelen megkellett néznem valamit, az aksija is király volt.

bár gyártana a samsung még ilyeneket. :)

2023. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
nagyon jo telefonokat gyart a szarszung amugy nem vicc tenyleg.
2023. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég vettem meg az első Galaxy-mat de nem bántam meg. Pozitív csalódás egy Iphone után. Gyors, kiváló kamera, szép kinézet, hibátlan szoftver, mi kell még?
2023. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
hat igen amugy legjobb telo nem vicc.
2023. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Galaxy A12 nagyon jó telefon lett, viszont az A13 már közelíti az említett kategóriát. Gyengébb, mint az elődje.
2023. jún. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
51%
Nagyon jókat gyárt.
2023. jún. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

nagyon j telefonokat gyárt. a középkategória is nagyon szuper. az alapkategória is teljesen elég hétköznapi használatra. a felsőkategória pedig fantasztikus.

nem gyárt rossz telefonokat, főleg nem ipari hulladékokat

2023. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!