Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik androidra lépésszámlál...

Darklord88 kérdése:

Létezik androidra lépésszámláló alkalmazás ami net nélkül müködik?Vagy amivel távolságot lehet mérni méterben mérnék területeket.

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
A területet pl. négyzetméterben mérik.
2023. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom de ahhoz ugye kell axb= terület na és olyan app van ami leméri a lépések után hány méter az egyik oldal?
2023. júl. 1. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak olyan van.

A lépésszámláló szenzor és a GPS-vevő is működik net nélkül. Beltéren az előbbi, kültéren az utóbbitól várhatsz használhatóbb eredményt.


Sosem használtam ilyesmit, így nem tudom milyen jó alkalmazások léteznek erre. Hirtelen felindulásból ezt találtam:

[link]

2023. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lépésszámlálókhoz nem kell net, csak éppen azzal, hogy te lépések alapján akarsz egy terültetet lemérni azzal egy full pontatlan értéket kapsz.

tegyél inkább fel távolságmérő app-ot. Leszúrsz egy karrót, aminek tudod a magasságát, és azt becélzod alját-tetejét programmal, és a szögból megmondja milyen messze van.

[link]

2023. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A GPS működik net nélkül, és nem kell számolni a lépéseket.
2023. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokkal pontosabb, ha Google Earth-ben méred ki, mint az esetleges és változó távolságú botladozásokkal.


De ha valami perverzió okán mindenképpen trappolni akarsz, akkor használd a telefonon a GE-t, vagy egy területmérő appot.

[link]

2023. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
falat, hogy ?? négyzetméter festék kell ?
2023. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem falat. Fűkaszálok és ott a területeket akarom felmérni ,hogy hány nm2 és úgy kalkulálnám az árakat
2023. júl. 1. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Google Earth. Ennél pontosabban és gyorsabban nem tudod körbelépni.

[link]

2023. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!