Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írta ki ezt a telefonom?...

Miért írta ki ezt a telefonom? Be fog dögleni?

Figyelt kérdés
Ma reggel mikor levettem töltőről a telóm a háttér full fekete volt és piros, cirtomsárga meg kék szöveggel valami ki volt írva, több sorban. Nem tudtam elolvasni, mert úgy megijedtem, egyből újraindítottam. Mi lehetett ez? A memória megtellt rajt már régóta, be fog szarni? Mert akkor gyorsan lementek róla mindent. Azóta változatlanul működik. Olyasmi volt mikor pl anno a windows nem indult a gépen és kiírta a sok szöveget, majd gombnyomásra indult el. Samsung telóról van szó, már nem mai darab, de eddig nem volt vele probléma.

2023. júl. 2. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk mit írt ki neked. Lehet hogy éppen azt hogy nyertél, te meg kikapcsoltad.

Ilyenkor nem tilos elolvasni vagy akár lefotózni.

2023. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Kép Ernő fotója tudna segíteni.


Lehet nem szereti az éjszakai töltést.

2023. júl. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"A mobil még pihen.

Kérem NE indítsa újra !!!"


talán ez volt ?

2023. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!