Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ajánlja mostanában...

Miért nem ajánlja mostanában senki a Xiaomi telefont?

Figyelt kérdés

Mi a baj vele?

Tapasztalatok?



2023. júl. 2. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


A második válaszban részletesen kifejtettem a véleményemet, és a tapasztalataimat a Xiaomival kapcsolatban.

2023. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
A samsung rájött hogy a xiaomi erősebb chipet pakol a telefonjaiba és olcsóbban is adja őket, ezért ők is elkezdték ezt az irányt követni.ha kapható ugyanolyan paraméterekkel samsng, akkor azokat fogja ajánlgatni az ember.90-től már találsz A34 5G-t ami már jó telefon,tehát elég jól lefedik a kínálatot.ez alatt van a kb 60 ezres kategória,de ez erősen belépő szint ilyet kevesen keresnek ma már.
2023. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Sosem volt olyan igazán jó telefon, de a hibáit elnéztek az emberek az olcsóságért cserébe. Azonban az utóbbi időben már egyáltalán nem olcsóak a telefonjaik.
2023. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
A hardver okés, viszont ott a Xiaomi szoftvere, és annak támogatása. A Samsunggal szemben labdába sem rúghat.
2023. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

A sok kinai gyártó után ment a Samu is meg az ájfon is.

Amikor még a samunak 0.75 Gb volt a ram , már akkor 3 Gb volt amit vettem Ulefonet.

Az akku kapacitást is a kinaiknak lehet köszönni, az ájfon még 2000 mAh se volt már ezekbe 4-5 Ah -t tettek.

2023. júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Ez így volt régen. De mi van most?

Egy éppkézláb szoftvert nem tudnak összerakni a kínaiak. És sajnos az android nem olyan, hogy ha nem tetszik a Miui, akkor rakhatsz rá Oneuit, bár úgy lenne!

2023. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
A szoftvert szidják sokan. Az én korábbi telefonom Xiaomi volt, azzal komoly szoftveres problémák nem voltak, továbbá az akkor egy nagyon jó ár/érték arányú telefon volt. Aztán tavaly amikor a mostani telefonomat vettem helyette, akkor már eszembe sem jutott Xiaomin gondolkodni, mert nagyon elszálltak az áraik. Ha közel egy árban van egy Xiaomi telefon a saját kategóriájában a Samsunggal vagy akár az Apple-vel, akkor mégis minek venném azt, a nevesebb gyártók termékei helyett?
2023. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem jo a szoftver, 1 evig xiaomim volt de csak szenvedtem vele.
2023. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már évek óta utálom Xiaomi volt családban de egy katasztrófa .

Többre tartom Motorola,Nokia, Google pixel telefonjait ,Samsung is jó bár én Stock Android kedvelem.

2023. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
nekem miutan masfel ev alatt tonkrement a telojuk en azota kerulom a markat inkabb kicsit tobbet fizetek de legyen normalis es ne melegedjen tul naponta vagy 10szer...
2023. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!