Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit érhet egy ilyen...

Mennyit érhet egy ilyen állapotú Iphone X 64GB?

Figyelt kérdés
2 évet használt, space gray, akksi állapota 83%, tartozékok nincsenek hozzá és gyenge karcolások vannak a kijelzőn(nem tapinthatóak) meg a festék az oldalán kis pontokban levan pattogva. Kamerája és OP rendszere teljesen jó. Jófogáson 80-100 ezer forintért árulják ezeket a telókat és én 50-ért raktam ki a fent leírt problémák miatt de állandóan 30-ra próbálják leallkudni de nekem az kevés ha azt nézem hogy én kb 300 ért vettem és ennyiért inkább megtartanám.

2023. júl. 5. 15:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni, hogy kartyafuggetlen is.
2023. júl. 5. 16:48
 2/3 anonim ***** válasza:
50 ezer
2023. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30e az nagyon kevés érte. én 50e-ért is inkább megtartanám. ha tényleg jó állapotú, akkor érhet egy olyan 80e-t akár. ha az akku jobb lenne, még többet is érhetne, de ugye az lassan cserés lesz.
2023. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!