Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftverfrissítést csináltam...

Szoftverfrissítést csináltam az iphone-omon. És most csak segélyhívásra használható. Mit szúrtam el? Kérlek mondjátok, hogy meg lehet csinálni! Azt írja ki az iTunes, hogy a sim kártya nem kompatibilis.

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok, hogy meg lehet csinálni valahogy, különben öngyilkos leszek, ha elszúrtam :S
2010. okt. 13. 14:33
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:
Melyik verzió? Mit tettél rá? Nem kellett volna belekezdened, ha nem értesz hozzá. Lehet h tudok valakit, aki megcsinálja neked.
2010. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem. Valami 3.1.... szoftver. Van azóta egy olyan sanda gyanúm, hogy most azért nem működik, mert ez a szoftver csak amerikai sim-mel működik, és most unlock-olni kéne a sim-et. De nem tudom, hogy ezt szervízben meg tudják nekem csinálni szerinted? Amúgy holnap beviszem egy apple boltba. Ha ott nem tudnak vele mit kezdeni, nem tudom mi lesz. Az ismerősöd mit tudna csinálni?
2010. okt. 13. 15:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Hja, amúgy lehet, hogy nem hozzáértőként nem szabadott volna frissítenem, de az itunes már napok óta ugrált, hogy van új szoftver, frissítsem. Ebből kifolyólag eszembe se jutott, hogy ezzel bajt csinálok... :S
2010. okt. 13. 15:05
 4/11 bp1985 ***** válasza:
3.1.3-nak teljesen jól kell, hogy működjön. Haveromnak is az van fent a 3gs-en, magyar kártyával. Apple boltba elvileg megcsinálják gariba, bár nem tudom, mert amikor nekem volt, én nem csináltam rajta ilyet. 4.0 is megy, csak ahhoz még nincs minden progi, hogy tudd használni rendesen.
2010. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bp1985 ***** válasza:
Visszarakja neked a régit, és felrakja a 3.1.3-at, vagy a 4.0-át, ami neked kell.
2010. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem mi lehet a baj :S Garanciám nincs rá, mert másodkézből vett teló. És még 2g-s verzió. Szerinted mennyiért csinálja meg az apple?
2010. okt. 13. 15:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlatot, de először inkább megpróbálom az apple-t. Aztán ha ott nem járok holnap sikerrel, akkor írok neked este felé. Csak tudod, (remélem megérted) inkább szakszervízre bízom, főleg ezek után...
2010. okt. 13. 15:14
 8/11 bp1985 ***** válasza:
Nem tudom, h mennyiért csinálják meg a szervízbe, nekem 3gs volt, de már nincs.
2010. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bp1985 ***** válasza:

06 80 983 435


hívd fel őket, ez az Apple száma. Remélem tudnak segíteni.

2010. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a számot, de ennyire nem tudok jól angolul :D de találtam egy másik apple ügyfélszolgálatos számot, amin viszont mondták, hogy fel kéne törni a sim-zárat, ami illegális, ezért szakszervízben nem csinálhatják :S úgyhogy most a barátom felhívta egy ismerősét, hogy tud -e segíteni, most az ő válaszát várom.

Ilyet a te ismerősöd esetleg tudna csinálni? Szóval feltörni a sim-zárat? Mert van rengeteg ilyen sim-unlock progi a neten, de nem merek egyedül nekivágni...

2010. okt. 13. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!