Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam függetlenítő vkp-t...

Találtam függetlenítő vkp-t hogy tudnám felrakni setool2 lite-al a telefonra? A telefonom sony ericsson k750i

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A MISC részhez betallózod a .vkp-t aztán a write script gombot megnyomod.
2010. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És a rest nevű fájlt hogy/hova töltsem fel ?
2010. okt. 13. 20:01
 3/16 A kérdező kommentje:
és az ssw fájlt hogy rakjam fel ? mert az XS++ meghal a felrakás közben már 3 szor próbálkoztam és 3× szoftoltam újra már elég idegesítő
2010. okt. 13. 20:05
 4/16 anonim ***** válasza:
Az .ssw-t a MAin helyére kell és nem is fog automatán leállni. Ha alul látod, hogy végigment a status bar (asszem még az is ott lesz hogy 5/5 block) akkor nyomj egy stopot és mehet FARral a vkpzás. a Rest fájlt meg oda kell másolnod FAR-ral ahova a .vkp-t. De ha SE toollal csinálod akkor csak annyit kell csinálnod, hogy összekötöd a telót a géppel (program elindít aksi ki be C-t nyomvatartva ugyebár) betallózod a misc részhez a .vkp-t és a Write script-re kattintva meg is csinálja program.
2010. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Megcsináltam setool 2 lite all de nem csinált semmi semien kártyát nem fogad el

És ha xs++ -al csinálom az ssw-t akkor meghal a szoftver és nem kapcsol be a telefon

2010. okt. 13. 20:42
 6/16 anonim ***** válasza:
pfff...minek kell elbacni a telefont?? otthon nem lehet függetleníteni,ilyen netes szarokkal... gratulálok :))
2010. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Utolsó: De igenis meg lehet csinálni ezekkel. Már nem 1 SE-n cseréltem szoftvert illetve függetlenítettem meg vkpztam és mindegyik köszöni szépen jól van.

Kérdező: Egyáltalán a szoftverhez megfelelő vkp-t használsz? Mert attól előfordulhat ilyesmi.

Mondjuk ha felteszed az ssw-t akkor utána nem is csoda, hogy nem kapcsol be a teló (pont azért találták ki ezt, mert CID49-es telónál csak így működik a FAR). Az .ssw felrakása után hasznád a FAR-t majd ha felraktad a vkp-t akkor mehet a rest fájl. HA ezzel végeztél csak ezután kapcsold be a telót.

2010. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajna sehogy sem megy lehet az a baja hogy német volt ? mert a magyar nyelvet is én raktam rá és a vkp-t is egy helyről szedtem mindkettőt : [link]
2010. okt. 13. 21:39
 9/16 anonim ***** válasza:
Az nem lehet gond, hogy más nyelvű, mert ugyanaz a szoftver csak más nyelvi támogatás van hozzá. Szerintem az a gond, hogy nem a szoftverhez megfelelő vkp-t használsz. Amit az oldalról le lehet tölteni az az R1CA021-es szoftverhez van, ha neked nem ez van fent érdemes vagy másik vkp után nézni vagy feltenni ezt a szoftvert. Esetleg W800 MAIN K750 FS és akkor még Walkman menü is lesz a telón de akkor már a W800-ashoz való vkp kell.
2010. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindent erről az oldalról töltöttem és már a magyarra szoftolást is én csináltam szóval a main és minden más ami kell a magyar nyelvhez tőlem van . Akkor vajon mi lehet a gond ? Kezdő vagyok de én azt hittem hogy a main és a másik fájl módosítja a szoftver többi részét is . Már megint az update service-t kellett használnom hogy felélesszem így előbb utóbb tönkremegy de sajna nincs senki a közelemben aki megcsinálja és pénzem sincs rá
2010. okt. 13. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!