Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A04s készülékek...

Samsung A04s készülékek dobozában van töltő és/vagy kábel?

Figyelt kérdés
Telekomtól vásároltam és nem tudom, hogy vegyek-e hozzá kábelt és töltőt vagy lesz a készülék dobozában?

2023. júl. 9. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Adatkábel van. Töltőfej nincs.
2023. júl. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


A dobozban egy Usb c kábelt fogsz találni, aminek mindkét vége USB c, azonban a telefont tudod régi töltővel is tölteni, ha esetleg van otthon USB c-s töltőd. Én is azt teszem, Az A53-as készülékemet egy Xiaomi töltővel töltöm, már mióta megvan, mert nem akartam töltőért közel 10000 forintot fizetni, mert a mediamarktben egy olyan töltő, amibe USB c megy, közel annyi volt. Olyan 8000-ért ajánlott nekem az eladó töltőt, ha jól emlékszem, mert rákérdeztem, hogy mennyibe kerül, mert ha nem lett volna ennyire vészes, akkor vettem volna egyet, legfeljebb maradt volna tartaléknak, de így kell a francnak.

2023. júl. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt azért tegyük hozzá, hogy az A04s 15w-os töltést támogat, vagyis felesleges 8000 forintos 25w-os töltőt venni.

Egy 15w-os Samsung töltő olyan 5000 forint körül van.

2023. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!