Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iPhone...

Mi a véleményetek az iPhone 14 csillagfény (tört-fehér) színű telefonról? Mennyire nőies?

Figyelt kérdés

Nyélbe ütöttük a főnökkel, hogy lesz egy iPhone-m. Nagyon fekete ellenes vagyok, gyász. Viszont a fehér nagyon tetszik, kb pólóim/cipőim nagy részben fehér vagy világos. A telóról azért kérdezem, mert nem egy hagyományos fehér telefonról van szó.

Mi a véleményetek?


F/31



#szín #Apple #iPhone #Apple iPhone 14 #iphone csillagfény
2023. júl. 10. 09:16
 1/3 anonim válasza:
64%
teljesen rendben van. de rajtad kivűl amúgy se fog senkit foglalkoztatni.
2023. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nőies, de úgy sem fog érdekelni téged, ha neked amúgy is a fehér tetszik. Nekem nem tetszik egy férfi kezében egy fehér, krém, világos telefon, de ez egyéni vélemény, nem is számít igazán.
2023. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Nekem eddig minden telefonom fehér volt meg piros. Még ha azt mondanád hogy rózsaszín... A fehér semleges szín. Nyugodtan vedd meg.
2023. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!