Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S23 Ultra vagy 14 Pro? Melyike...

S23 Ultra vagy 14 Pro? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Az Apple rendszerét szoktam meg de a Samsung valahogy jobban tetszik. Könnyen meg lehet szokni a Samsung rendszert? Amúgy jó az S23 Ultra?
2023. júl. 10. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó az S23 Ultra, az egyik legjobb. Igazság szerint ebben az árkategóriában, és ez a két készülék közül egyikkel sem lőhetsz mellé, én azt mondom, hogy próbáld ki a Samsungot, és ha nem tetszik, akkor eladod, az árán meg veszel egy IPhone-t. Az S telefonjait a Samsungnak könnyebb eladni jó áron, használtan, mint mondjuk az A, vagy az M telefonjaikat.

Nekem is nagyon tetszik a Samsung OneUI rendszere, én sajnos nem tehetem meg, hogy ilyen drága készüléket használjak, így marad az A52S, de én azt javaslom, hogy próbáld ki bátran, nem sokat veszítesz vele. Nem mondom, hogy semmit nem veszítesz, mert ha nem tetszene, akkor nyilván nem tudod eladni az eredeti áron.

2023. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Mindkettő a jelenleg kapható csúcskészülékek közé sorolható.

Pontosabban 14 Pro Max lenne a párja az Ultra modellnek, de nem lényeges.

Nekem, akinek csak iphone-ja volt (14. éve) mindig is, androidot nem használtam soha, nehezebb lenne átszoknom androidra, ez nem a rendszer hibája, hanem mert az iOS kicsit máshogy működik, pl nincs annyi beállítási lehetőség vagy mashol vannak, mint droidon és számomra ez már sok lenne. Fordítva ugyan ez elmondható, az android usereknek az iOS felület hiányos lehet első ránézésre.

Szóval Te döntesz.

Ha webshopon, online rendeled a mobilt, akkor van 14 napod kipróbalni, csak vigyázz rá ez idő alatt🙂 és, ha mégsem jön be, akkor visszaviszed és kicseréled 14 Pro-ra.

2023. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Igen,az iPhone 14 pro max a jó választás!
2023. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. júl. 10. 13:25
 5/12 A kérdező kommentje:
3. Ha e mellett döntenék a nem max modellt választanám mert bár nincs bajom a nagy telefonokkal de feleslegesnek tartom. Azért az Ultra elég nagy tepsi szóval ha azt vnném, előtte meg kéne néznem élőben hogy milyen a fogása. Mondjuk szépen le van kerekítve az oldala ahogy így a képeken látom. Nagyon szép telefon.
2023. júl. 10. 13:28
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként tök jó lenne az Ultrából egy kisebb modell, biztos sokan vennék.
2023. júl. 10. 13:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, meg azért is jó ha megnézed milyen a fogása, hogy egyáltalán bejön e neked, a lekerekített kijelző! Sokaknak nem, nekem sem.
2023. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Igen-igen
2023. júl. 10. 18:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Amugy en is vennek ultrat ha a kijelzo nem lenne lekerekitve
2023. júl. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Morzsi007 ***** válasza:
Igaz nekem iphone-jaim voltak, de a 6, 7, 8 szèria, ami lekerekített volt, nem jött be fogásra, a szögletes sokkal kényelmesebb számomra.
2023. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!