Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Privát számról hív már hónapok...

Privát számról hív már hónapok óta valami vagy valaki,miert?

Figyelt kérdés

A telefonom szűri a privat szamokat tehat automatikusan bontja a vonalat,ki se cseng. Csak az elozmenybe latom.

Mar abba se vagyok biztos hogy ember hív hiszen ki se csong,soha se vettem fel se,ennyi ido utan mar gondolom csak meg unta volta

Pontsabban 6 honapja hivogat,random napokon,random idopontokba🤦‍♀️

Egyetlen egyszer volt hogy 10x egymas utan 10x is megprovalt hivni de a vonal ugye mindig bontotta a hivast

Azota csak 1x hiv es ennyi


De mi celbol?


Felvenni nem kivanok a tovabbiakba sem privat szamokat!


2023. júl. 11. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Provident, tiltsd le.
2023. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
46%

Hülyeséget beszélsz, ha nem veszed fel, soha nem tudod meg.

Ez nem olyan, mint amikor régen szerelmes volt belém egy bolond nő, akit pont azért utasítottam vissza, mert láttam, hogy bolond.

Nyilván ezen a szinten neki kényszeresen hívogatni kell a másikat (hiszen bolond).

De neked mi bajod lehet...

2023. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Mert mi bajod lenne ha felvennéd?
2023. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Le van

Tehat ki se cseng,igy " nem zavar "

De az elozmenyekbe latom hogy probalt hivni es olyankor mindig bosszant... mi a fenenek

Meg miert ilyen kitarto amikor egyetlen egyszer sem sikerult engem elérnie 🤦‍♀️

2023. júl. 11. 14:17
 5/11 A kérdező kommentje:

Providenttel sose altam semmilyen kapcsolatba

Tehat akkor en ezt kiis zarnam

2023. júl. 11. 14:19
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Vedd fel, baxki :D max lerakod, mit kell ezen ennyit ajvékolni?
2023. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Talán vedd föl... mi bajod lehet belőle?


Nálam egyszer valamit elcseszett a szolgáltató, és hónapokon át anyámat privát számként írta ki. Képzeld el, ha addig nem veszem fel.


De szerintem egyébként is agyrém ez a félelem a privátszámoktól. Egy ismerősöm ugyanezt csinálta (egyszer látta saját szememmel, hogy megmondja a telefonnak, hogy nem veszi fel, mert privát), de amúgy pszichológusként dolgozik, és nem értette, hogy miért nem szolnak a páciensek, ha nem jönnek. Talán ha felvette volna...?

2023. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Sosem értettem ezt a magánszámot nem veszek fel dolgot. Felveszed, ha nem tetszik, lerakod.
2023. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Még 30 évvel ezelőtt amikor nem létezett a telefonokon kijelző, és nem volt hívó szám kijelzés és hívó szám elküldés akkor még mindenki mindenkit úgy hívogattak fel természetesen telefonszám nélkül. De ma már létezik a hívó szám kijelzés és a hívó szám elküldés! Én épp ezért ma már illetlenségnek tartom ha valaki úgy hív fel hogy nem küldi el a telefonszámot. Egyébként én se veszem fel a hívó szám nélkülieket! A miértekre az a válaszom hogy illik be bemutatkozni, és egy be mutatkozás a hívó szám elküldésével kezdődik nálam.
2023. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#10: Te tényleg azt hiszed, hogy a hívó fél hóbortján múlik, hogy megjelenik-e a telefonszáma?
2023. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!