Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilszolgáltatót váltottam,...

Mobilszolgáltatót váltottam, és a speedtest szerint nagyon allacsony a feltöltési sebességem. Mire elég 3 mbps feltöltési sebesség?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, Magyarország egyik szomszédos országában. A napokban számot hordoztam, mert a f.sz ki volt már a régi szolgáltatómmal, mert az áraikat az egekbe emelték, a szolgáltatásokat, amiket azon az áron adtak, pedig lefölözték. Ott a komplett mobilnet is szarakodott a házban, a hívások is nyögvenyeltek a messengeren, és a telegramon, és a viberen. Tök kellemes ez a szolgáltató, az ajánlataikkal is meg vagyok elégedve, és több dolog van a havi csomagomban, mint a régi szolgáltatónál, ráadásul törmelék áron!

Meglepődve tapasztaltam, hogy ennél a szolgáltatónál itt a házunkban a letöltés 85 mbps, néha 60-70, ez nagyon szép egy mobilnettől, viszont a feltöltés 3 mbps. Ez mire lehet elég? Messenger hívásokhoz használnám csak a mobilnetet, telegram videóhíváshoz, és Viber videóhíváshoz. Azt is csak akkor, amikor nem vagyok vezetékes net közelében. Mások is mondják a környéken, hogy a feltöltés nekik is 3-5 mbps között van, a letöltés pedig jó. Tehát ezekhez elegendő a 3-5 mbps?



2023. júl. 12. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Tökéletesen elég 3 Mbit feltöltési sebesség az általad írt appokhoz.
2023. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!