Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud ajánlani olyan...

Valaki tud ajánlani olyan telefont ami olyan 100 ezer és 150 ezer között mozog?

Figyelt kérdés

Lehet egy kicsit furcsa lesz most ,de xiaomikat,poco,nem tudom az oppo mennyire stock android ,de még a oneplust is néztem csak nem tudom milyen az op-ja.Tehát ezeket nem venném szívesen ,pedig azt mondják hogy nagyon jó meg minden tényleg és a procija is nagyon jó annyi pénzért az akksi is,a kijelző is,de nekem az op sem tetszik annyira,hogy megvegyem...

a samsungok annyira nem tűnnek rossznak amíg megtudtam hogy tőlük is flasghipet kell venni ,tehát az s széria ,mert csak ott kapok használható telefont.

Azért rákérdezek gondoltam hogy esetleg akinek van a54-e,ő hogyan boldogul az A szériával?

Azt mondják hogy nagyon akadozós és megröccen és stb stb ,pedig 8gb rammal és egy alapjáraton egy középkategóriás mobilnak nem kéne szerintem ezt produkálnia...

(+Az még nálam egy negatívum és igen ebből biztosan lesznek kikövetkeztetések ,de nagyon népszerű a mindennapi emberek kezében az alsó-közép kategóriás samsungok és ez engem zavar is picit.

tudom tudom,most fogom kapni hogy miért nem örülök annak ami van és akkor inkább ássam el magam stb stb .

Ami nagyon megtetszett a Google pixel telók ,de utána néztem,olvastam és arra bukkantam rá hogy mivel a google telefonok nem is népszerűek emiatt magyarban egyáltalán nincsen szerviz és még térerő is rossz sok ember elmondása szerint éés pont a vodásoknak miszerint én vodás vagyok:)

Pedig az a pixel féle stock android nagyon tetszik és le tisztult ,laggmentes.

De így lehet hogy ki kell hadjam.

Hát az iPhone...

Az ios jön be a legjobban az telefonos op-k közül,De minden ember kezében az van és még vannak olyanok is és mint tudjuk akik megveszik a legrégebbit és csak azért hogy felvágjanak vele hogy apple miközben a legtöbb lehet azt sem tudja milyen operácios rendszer fut az iPhone-on.

Ja igen elég sok embernek van iPhone-ja ,de ennél a márkánál talán elnézem hogy népszerű ,ha nekem is be bizonyítja azt a mértékű folyamatos működést és kompatibilitást ,mert ha esetleg iphone-ra kerül a választás akkor airpods-ot is tervezek mellé vásárolni.

Néztem én is iphone se-t a 2020-as verziót ,de már csak használtan lehet venni és nem tudom megéri e ,pedig az a design és az a op nagyon tetszik,nekem egy átlag felhasználásra nagyon bejönne szerintem és csak írkálásra és néha böngészőre és hát rengeteg zenére használnám.

Viszont nem tudom ennyi év után megéri e az az se és hogy honnan nézzek 100%-osat?Ja igen...

A másik ami az iphone áruk mellett helyezkedik el hogy elvileg 2 éven belül lemegy 90% körülire az akksi ,aki iPhone-os az mit tapasztal akksik téren?

Nagyon megköszönöm aki végig olvassa és megtisztel egy válasszal és bocsánat a regényemért csak egyszerűen napok óta nem találok olyan telefont ami biztos jó lenne nekem .

Mégegyszer köszönöm aki végif olvassa és mégjobban aki válaszol is.



2023. júl. 13. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Mit csinál az A széria? Akadozik, meg megröccen?:D Most A 52s-m van, több mint egy éve vettem, soha nem röccent meg, villámgyors, gyönyörű kijelzővel, és nagyon jó kamerával, eddig még semmi baja. A54 több munkatársamnak is van, csak dicsérték eddig.
2023. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

“vannak olyanok is és mint tudjuk akik megveszik a legrégebbit és csak azért hogy felvágjanak vele hogy apple”


Még mindig van ilyen? 10 éve tapasztaltam ilyet, azóta egyszer sem

2023. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Minden teszt videóban elhangzik ez a mondat igen

2023. júl. 13. 13:52
 4/11 A kérdező kommentje:

#2

Hmm hát én ismertem pár embert sajnos akiknek iPhone 5s volt tavaly ősszel és használni sem tudta.

#1 akkor elmegyek valamilyen boltba és lehet szétnézek a samsungok között .

2023. júl. 13. 13:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"+Az még nálam egy negatívum és igen ebből biztosan lesznek kikövetkeztetések ,de nagyon népszerű a mindennapi emberek kezében az alsó-közép kategóriás samsungok és ez engem zavar is picit."


Az ios jön be a legjobban az telefonos op-k közül,De minden ember kezében az van és még vannak olyanok is és mint tudjuk akik megveszik a legrégebbit és csak azért hogy felvágjanak vele hogy apple miközben a legtöbb lehet azt sem tudja milyen operácios rendszer fut az iPhone-on.


Napi provokatív unatkozás...

2023. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tudtam hogy fogom kapni :D
2023. júl. 13. 16:12
 7/11 anonim válasza:

Nekem Iphone SE 2020-am van. Nem azért vettem 1,5 éve, mert fel akartam vágni vele. Erről szó sincs. Nekem legelőször 4S-em volt, aztán váltottam 6S-re, mivel nagyon megszerettem az IOS-t, mindenem az icloudba van, nagyon megbízhatónak találom az applet és legjobban a 6S külseje tetszett (home gomb stb), ezért választottam az SE-t. Ja és egész olcsó volt, most már talán még olcsóbb. Ha Iphone, és az árakat nézed, akkor én őt ajánlom:) akár az SE 2022-t.

Amúgy Huawei a másik, ami elvileg nagyon megbízható, és szeretik az emberek a készülékeket. Nekem anno volt 1 évig Huawei P20 Lite-om. Na és ki nem álhattam... de nyilván ez egyéni kérdés.


Az, hogy az iphone aksi hány éven belül hány % alá csökken, az rohadtul attól függ, hogy mennyire használod. Ha mondjuk mindennap nyomkodod 8 órát (lásd képernyőidő) na akkor 1 év és 80%. Az iphone 6S-emet kb 5-6 évig használtam, sajnos 3x is cseréltettem benne aksit nem gyárira. Na az a fajta utángyártott aksi borzasztóan gyorsan romlott, de erre persze számítottam.


Ha te az alapján döntesz, hogy melyik márka mennyire népszerű vagy se, mennyire "tömeg" az, ha neked is van, akkor inkább ne is vegyél új telefont... már bocsi, de ez téged minősít.

márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ennyi idő után elolvastam a kérdésem és eléggé furcsa személyiségem volt,mondhatni hogy ha ugyanezt a kérdést olvastam volna más szemszögéből még a kérdező helyében is kínosan éreztem volna magam:D

Nem tudom hogyan tudtam le írni ennyi mindenféle nyomás alatt álló hülyeségeket amiken felesleges kattogni:)

Amúgy az a54 lett ,de ennyi idő után rájöttem hogy ez nem az az android mint az emui vagy a honor rendszerje,nekem ez a samsung nagyon nem jön be,de most nagyon sokáig ezt kell használjam,de legalább a kamerája meg az akksija jó:D

De amúgy valószínű hogy legközelebb az iPhone-on gondolkozom csak ezt ha eladnám kb épp hogy 100 ezret kapnék belőle annyiért meg már iphonet lehet nem éri venni.

márc. 14. 19:20
 9/11 anonim válasza:
hát akkor gyűjts mellé még..
márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy az lesz
márc. 14. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!